Nasz zespół

Michał Adamczyk

Związany z KMS od początku istnienia Fundacji. Pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Naukowych, kierując pierwszym w Krakowie projektem badawczym dotyczącym start-upów. Od 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu. W wolnych chwilach pasjonuje się filozofią postmodernistyczną i fizyką kwantową.

Michał Matlakiewicz

Student studiów podyplomowych Audytu, Kontroli Zarządczej i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. W pracy zawodowej współpracuje z przedsiębiorstwami z branż: budowlanej oraz wyrobów medycznych odpowiadając za kontrolę zarządczą, w tym za tworzenie raportów przychodów oraz kosztów dla zarządów. Zdobywał doświadczenie marketingowe współpracując z Open Finance SA oraz HBC Coca-Cola Polska.

Związany z Fundacją od 2015 roku. We wcześniejszych latach w Fundacji pełnił funkcję Project Managera, Koordynatora ds. partnerów biznesowych oraz Wiceprezesa ds. Operacyjnych.  Obecnie Wiceprezes ds. Finansowych.

Miłośnik gór i siatkówki, przez którą wiele lat trenował.

Julia Panko

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Chemia, członkini Naukowa Koła Chemików oraz Samorządu Studentów Wydziału Chemii. Udział w konferencjach naukowych PTChem 2017 i 2018 oraz FUNMAT 2018. W fundacji Kraków Miastem Startupów obejmuję stanowisko Project Manager. Zajmuję się również gromadzeniem i obrabianiem materiałów foto-video.

Moją pasją jest taniec, a w wolnych chwilach zgłębiam psychologię stosowaną.

Łukasz Sendecki

Aktualnie pracuje jako freelancer w ramach Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp". Autor bloga lukaszsendecki.pl. Przewodniczący Uczelnianej Komisji Rewizyjnej Niezależnego Zrzeszenia Studentów AGH, wcześniej pełnomocnik zarządu do spraw IT. Koordynator wydarzenia charytatywnego "Wiosna Przedsiębiorców". Pracował jako web developer w agencji reklamowej Black Cliff Media.

Rozwija się w zakresie marketingu internetowego oraz organizowania eventów.

Grzegorz Zagraba

Chief Networking Officer Konsultant w zakresie sprzedaży i komercjalizacji nowych technologii. Doradza startupom i małym firmom w zakresie tworzenia modelu biznesowego, optymalizacji procesu sprzedaży i zarządzania zespołem. biznesowych fundacji, kontakt ze środowiskiem startupowym, partnerami fundacji i gronem ekspertów. Prywatnie fascynat psychologii i filozofii oraz miłośnik wszelkiej maści gier bez prądu – fabularnych, strategicznych, planszowych.

Paweł Zdańkowski

.

Maciej Galas

Student dwóch kierunków - Inżynierii Organizacji i Zarządzania oraz Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Laureat Olimpiady Przedsiębiorczości. Zaangażowany uczestnik konkursów studenckich EY Financial Challenger i EYe on Tax.

W fundacji Kraków Miastem Startupów jestem na stanowisku project managera. Obecnie odpowiadam za przygotowania do finału naszego programu akceleracyjnego oraz wspieram pozostałych PM-ów w ich codziennych zmaganiach. Bardzo lubię planszówki i gry strategiczne, nigdy nie odmówię partyjki.

Alicja Duda

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Ekonomia. Gdy sama się nie uczy, pomaga innym w nauce matematyki udzielając korepetycji. Od zawsze zaangażowana w organizowanie różnorodnych wydarzeń m.in. studniówki. Koordynowała projekt społeczny ,,Dla Dzieciaków” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Project Manager w Krakow Miastem Startupów. Odpowiedzialna za kontakt z bankiem UBS i organizację wydarzeń w ramach projektu SKIP.

W wolnym czasie uwielbia oglądać seriale i czytać literaturę klasyczną. Zafascynowana kulturą francuską, dzielnie zmaga się z nauka tego języka.

Weronika Jasińska

Studentka wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Brała udział w konkursach EY Financial Challenger oraz EY on Tax. W Fundacji odpowiada za opracowania graficzne promocji oraz wspiera Project Managerów w ich codziennych zadaniach.

Prywatnie interesuje się filozofią i oczywiście sztuką. Świetnie bawi się przy grach planszowych i cyfrowych.