Junior Business Development

Z dnia na dzień życie wokół nas obraca się coraz szybciej. Codzienność obrazuje nam dynamiczność współczesnego świata. Zmiany zachodzą coraz prężniej i intensywniej, często tak szybko, że ciężko jednoznacznie stwierdzić, kiedy tak naprawdę to wszystko się dzieje. Jeden wynalazek goni następny, udowadniając swoją wyższość nad swoim poprzednikiem.

Z każdej strony docierają do nas takie słowa jak innowacyjność, nowoczesność i postęp. Teraźniejszość kształtuje na naszych oczach model człowieka sukcesu, człowieka przyszłości, innowatora. Bystrość, ambicja, kreatywność, przedsiębiorczość, wytrwałość, a przede wszystkim otwartość na zmiany  to cechy, które powinien on przejawiać. A czy Ty posiadasz takie przymioty?  Każdego dnia widzimy, jak jeden po drugim wznoszą się  nowoczesne wieżowce, które stają się symbolem rewolucyjnego i nowego świata. Miasta prześcigają się w licznych projektach, których głównym zadaniem jest skłonienie młodych ludzi do zainicjowania własnej działalności gospodarczej. Organizowane są spotkania, warsztaty i konferencje prowadzone przez najznamienitsze osobistości świata finansów i biznesu.  A czy miałbyś w sobie na tyle ikry i odwagi, by rozpocząć własny interes?

Każdy obdarowany jest niezwykłym talentem, którego nie można SONY DSCzmarnować, ale należycie trzeba go rozwijać. Czy masz w sobie pasję do tworzenia wynalazków? Czy doskonale odnajdujesz się w nowym środowisku? Szybko znajdujesz wspólny język z ludźmi? Każde „tak” dowodzi, że przyszłość i świat należy do Ciebie.  Nie można pozwolić, by niepewność i nieśmiałość ograniczały kogokolwiek. W myśl pięknej i wymownej idei stwarzania szans, narodziła się preinkubacja, która zapewne już niedługo stanie się motorem współczesnego świata innowacji.

s

Ale czym ona  jest?

SONY DSCPreinkubacja to proces zakrzewiania w młodych, zdolnych i ambitnych osobach SONY DSC
praktycznego działania na rynku, weryfikacji zdobytej przez nich wiedzy i nabytych umiejętności
, które w niedalekiej przyszłości  odegrają istotną rolę przy tworzeniu własnego zespołu biznesowego, który przy odrobinie chęci, wytrwałości i ciężkiej pracy, zamieni się we własną firmę. Jednak to nie wszystko. Preinkubacja to także wsparcie doświadczonych ludzi. To także ich czas, który poświęcają na liczne warsztaty, które pomagają ukształtować  kompetencje przyszłego przedsiębiorcy oraz ukierunkować wszystkie  pomysły tak, aby  jak najszybciej dojrzały.

sss

Czy marzy Ci się stworzenie własnego zespołu? Czy chciałbyś  zostać owym sławnym  Junior Business Developerem, który po rzetelnym przygotowaniu  buduje wszytko od podstaw? Czy odnalazłbyś w sobie siłę, by wyruszyć  na poszukiwania niezbędnych elementów wymarzonego teamu? Czy udałoby Ci się połączyć wszystko w jedną całość i wykreować godny zainwestowania start-up? Każde „tak” sprawia, że jesteś bliżej nas…

_1070013