8
9
10
Smart slider-2
previous arrow
next arrow

Nasza misja

Celem działania Fundacji jest wspieranie startupów poprzez budowanie relacji między nimi a biznesem, administracją rządową i uczelniami wyższymi.

Fundacja podejmuje także działania szkoleniowe i edukacyjne dla osób prowadzących lub planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Szkolenia

Nasze warsztaty, prelekcje i spotkania prowadzą praktycy biznesowi, a Ty możesz skorzystać z ich wiedzy. Nasze wydarzenia obejmują tematy począwszy od budowania strategii marki,
a skończywszy na wdrożeniu produktów i usług na rynki zagraniczne.

Budowanie relacji

Od początku istnienia Fundacji stawiamy na relacje, ponieważ biznes to przede wszystkim ludzie. Potrzebujesz skontaktować się z Twoim przyszłym klientem? Najprawdopodobniej go znamy
i pomożemy Ci umówić się na rozmowę. Chcesz poznać inwestorów? Przyjdź do nas, a my wskażemy do, z którym warto się spotkać.

Programy preakceleracyjne

Masz już pomysł na biznes i chcesz go wdrożyć w życie?
To świetnie! Otrzymasz od nas bezpłatne wsparcie na każdym etapie zakładania firmy. Nasi eksperci pomogą Ci postawić pierwsze kroki w świecie biznesu.

KMS w liczbach

0
Uczestników
0
Wartość zrealizowanych projektów
0
Liczba zrealizowanych wydarzeń

Masz pomysł na biznes? Zgłoś się do nas!

Pomagamy rozwijać startupy, jak i pomysły na wczesnym etapie rozwoju. Dzięki zebranemu doświadczeniu eksperci Fundacji Kraków Miastem Startupów doradzają, szkolą i uczą stawiać pierwsze kroki w biznesie.

Wypełnij formularz, a my w ciągu tygodnia odezwiemy się do Ciebie mailowo. W wiadomości zwrotnej od nas znajdziesz:

  • kompleksowe informacje na temat Twojego biznesu,
  • propozycje BEZPŁATNEJ indywidualnej konsultacji,
  • wskazanie ekspertów do których możesz się zgłosić.

Nasze projekty

KITS

KRK InnoTech Starter, to program preakceleracyjnych dla osób, które mają już pomysł na swój biznes.
W programie otrzymujesz wsparcie finansowe oraz mentoring ekspertów. Projekt kończy się prezentacją swojego przedsiębiorstwa przed grupą inwestorów.

AMI

Akademicki Maraton Innowacji, to 12-godzinne warsztaty stworzysz wraz z zespołem innowacyjne rozwiązania z zakresu Smart City, technologii
i designu produktów. Podczas pracy nad pomysłami Twój zespół będzie wspierany przez zewnętrznych ekspertów, mentorów i trenerów, którzy pomogą Ci ulepszyć projekt. A podczas całego wydarzenia będzie dostępne pełne wyżywienie dostosowane
do potrzeb każdego uczestnika.

ASOS strona-4

AMP

Akademia Młodego Przedsiębiorcy, to 4-tygodniowe kurs intensywnej nauki praktycznych umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnej firmy. Podczas szkoleń dowiesz się m.in jak opracować biznes plan, jak zarządzać relacjami z klientem i wiele, wiele więcej.

ASOS strona-3

ASOS

Akcelerator Startupów Odpowiedzialnych Społecznie, to projekt skierowanych do osób, które chcą rozwijać swój pomysł odpowiedzialny społecznie. W ramach wydarzenia organizowane
są spotkania inspirujące, hackathony i panele dyskusyjne. Zwieńczeniem ASOSa jest program akceleracyjny, podczas którego wspieramy finansowo i mentoringowo najlepsze projekty stworzone przez społeczników.

JUPI

Jesienny Uniwersytet Przedsiębiorczości, to cykl szkoleń, warsztatów i prelekcji przeprowadzanych
na krakowskich uczelniach. Podczas wydarzeń zaczerpniesz tajemnej wiedzy od naszych specjalistów z zakresu: marketingu, zarządzania, finansów, sprzedaży i wielu innych dziedzin biznesu.

SLIP

Szkoła Letnia Innowacji i Przedsiębiorczości, to cykl warsztatów podczas których uczestnicy doskonalą swoje umiejętności. Całość połączona jest
z programem doradczo-mentoringowym, gdzie praktycy biznesu doradzają i pomagają opracować pomysł na biznes.