Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Adrian Gamoń

Strateg i ekspert z zakresu komunikacji marek i social media, mówca i trener biznesu, twórca i opiekun merytoryczny studiów Social Media & Content Marketing na WH AGH. Pomaga firmom i osobom tworzyć skuteczną komunikację spójną z wartościami i potrzebami ich klientów.

Może pomóc Ci opracować strategię marki, zbudować koncept komunikacji, dobrać odpowiednie kanały komunikacji. Szkoli również z personal brandingu. Najbardziej kojarzony jestem z LinkedInem, nie przypadkiem!

Newsletter