Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

AEGEE to największa międzynarodowa, interdyscyplinarna organizacja studencka w Europie. Stowarzyszenie Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków to lokalny oddział, powstały w 1991 roku. Łączący około 11 tysięcy byłych i obecnych studentów z ponad 170 miast Europy.

Działalność AEGEE skupia się na wspieraniu kontaktów i współpracy między studentami z różnych krajów, budowaniu otwartego społeczeństwa oraz promowaniu idei integracji europejskiej,  realizowanej w czterech głównych obszarach działania:

  • edukacja nieformalna,
  • projekty tematyczne,
  • polityka i rzecznictwo
  • forum do dyskusji. 

Celem AEGEE jest promocja równej, demokratycznej oraz zjednoczonej Europy, otwartej dla wszystkich ponad podziałami państwowymi. W ramach działania AEGEE każdego roku organizuje kilkaset konferencji, szkoleń oraz wydarzeń kulturalnych.

Newsletter