Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Agnieszka Pałka

W agencji Project: People przeprowadzam badania, dokonuje analiz, by wspólnie z klientami (korporacjami, mniejszymi firmami, innymi typami organizacji oraz startupami) tworzyć najlepsze strategie rynkowe (biznesowe) i marketingowe. Pracuję również przy transformacjach firm.

Prowadzę startup B2B2C, GetDressed, oparty o technologie sztucznej inteligencji w modzie oraz fundację SEED wspierającą rozwój przedsiębiorczości i świadomość wobec innowacji. Otwartość na różne branże pozwala mi wgłębiać się w kontekst każdego biznesu przy prowadzeniu badań oraz budowaniu taktyk.

W swojej codziennej pracy również piszę do magazynów branżowych (obszary zarządzania i marketingu), prowadzę zajęcia na uczelniach o tworzeniu startupów w Polsce (SGH, WSE, UJ).

Newsletter