Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Allegro.pl to najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce i jedna z największych firm e-commerce w Europie. W każdym miesiącu Allegro jest odwiedzane przez 20 milionów klientów – to 80 procent wszystkich użytkowników internetu w Polsce. Polacy najczęściej swoje zakupy rozpoczynają właśnie na naszej platformie, a nie w popularnych wyszukiwarkach internetowych (wg. badania IRCenter, 2020).

Skala naszego działania to nie tylko imponujące statystyki sprzedaży. To również wyzwania technologiczne i biznesowe, które sprawiają, że Allegro jest unikatowym miejscem do zdobywania zawodowych doświadczeń i rozwijania umiejętności. Nasz zespół tworzy 1800 pracowników. Codziennie przy jednym ekspresie do kawy spotykają się eksperci od e-handlu, marketingu i inżynierowie.

nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter