Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Anna Ledwoń-Blacha

Co-Founder & Creative Owner More Bananas, Co-Founder & Main Organizator CRASH Mondays.

 

W More Bananas budują pozytywne doświadczenia w digital marketingu. Tworzą skuteczne kampanie reklamowe realizując założone cele. Łączą kreatywność i pasję do marketingu z twardymi danymi i długoletnim doświadczeniem. W codziennej pracy stawiają na jakość i szczerość wobec klientów. Lubią myśleć i działać niestandardowo. 

Obszar działania to szeroko pojęty Digital Marketing, w tym Media Społecznościowe, Content Marketing, Performance Marketing oraz kampanie z influencerami. Zajmują się również szkoleniami z zakresu marketingu, konsultacjami, a także budują strategie komunikacyjne marek. 

Newsletter