ASOS camp- program mentoringowy dla projektów odpowiedzialnych społecznie

Rozpoczynamy nabór do programu mentoringowego, podczas którego pomożemy rozwinąć Twój pomysł na projekt odpowiedzialny społecznie. Chcemy wesprzeć zespoły, innowatorów lub kreatorów, którzy chcą z pomocą ekspertów, mentoringu oraz wsparciu finansowym rozwinąć i wdrożyć stworzone przez siebie rozwiązanie w życie.

Poszukujemy:

👉 Osób lub zespołów, które chcą zamienić swój pomysł w realne działania odpowiedzialne społecznie;

👉 Młodych przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes;

👉 Społeczników chcących zrealizować projekt społeczny;

👉 Naszej społeczności: uczestników spotkań inspiracyjnych, hackathonów i wydarzeń realizowanych przez Kraków Miastem Startupów;

👉 Specjalistów w dziedzinie: kultury, ekologii, edukacji i partycypacji obywatelskiej.

Program inkubacyjny potrwa ponad cztery miesiące i umożliwi rozwój Twojego pomysłu na inicjatywę odpowiedzialną społecznie. Startuje od końca grudnia, a uczestnictwo w większości programu jest również możliwe w formie online!

 
Podczas 4 miesięcy poświęconych na rozwój Twojego projektu oferujemy:

🔵 30 godzin konsultacji – w tym 15 godzin konsultacji z mentorem przydzielonym do Twojego zespołu i 15 godzin na dodatkowe zewnętrzne wsparcie eksperckie, które pomożemy zorganizować;

🔵 Dostęp do eksperckiej wiedzy z zakresu: marketingu, finansów, prawa, budowania strategii, sprzedaży, product developmentu, project managementu, CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) i wiele więcej;

🔵   Dostęp do przestrzeni co-workingowej w centrum Krakowa;

🔵   Wsparcie finansowe projektu (już na etapie inkubacji!).

 
Program się kończy i co dalej?

Zakwalifikowane zespoły będą miały szansę pokazać swój dopracowany projekt przed inwestorami oraz partnerskimi instytucjami podczas gali Demo Day, czyli na finałowym wydarzeniu prezentującym efekty programu inkubacji, podsumowującym pracę wykonaną przez Projekty i informującym o dalszych planach rozwoju uczestników. Wydarzenie niesie możliwość networkingu, nawiązania kontaktów oraz szansę na dalszy rozwój projektu.

Po zakończonej inkubacji, zaprosimy zespoły do Klubu ASOS, którego celem będzie zrzeszenie oraz wspólne dbanie o dalszy rozwój zbudowanej społeczności. 

 
✅ Zgłoś się wypełniając formularz✅

Nie czekaj – wypełnij formularz i wspólnie rozwińmy Twój projekt!

Po rejestracji, poczekaj na kontakt mailowy. To w ten sposób otrzymasz wszystkie niezbędne informacje i rozpoczniesz swoją przygodę z programem mentoringowym.

W razie pytań odnośnie zgłoszenia, maile prosimy kierować na adres: kontakt@kms.org.pl