ASOS camp- program mentoringowy dla projektów odpowiedzialnych społecznie

ASOS CAMP to program mentoringowy, podczas którego zespoły złożone z osób o niekonwencjonalnym myśleniu i pomysłach przy pomocy ekspertów, mentorów oraz wsparciu finansowym rozwijają i wdrażają stworzone przez siebie rozwiązania w życie. Wspieramy nowe, innowacyjne pomysły na biznes oraz pokazujemy jak dzięki wsparciu ekspertów można zmienić pomysł w realne działania odpowiedzialne społecznie.

W trakcie trwania rekrutacji poszukiwaliśmy:

👉 Osób lub zespołów, które chcą zamienić swój pomysł w realne działania;

👉 Młodych przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes;

👉 Społeczników chcących zrealizować projekt społeczny;

👉 Naszej społeczności: uczestników spotkań inspiracyjnych, hackathonów i wydarzeń realizowanych przez Kraków Miastem Startupów;

👉 Specjalistów w dziedzinie: kultury, ekologii, edukacji i partycypacji obywatelskiej.

1

                                   Godzin konsultacji

W ramach programu uczestnicy mogą skorzystać z 30 godzin konsultacji – w tym 15 godzin konsultacji z mentorem przydzielonym do zespołu i 15 godzin na dodatkowe zewnętrzne wsparcie eksperckie, które pomagamy zorganizować.

ASOS CAMP to również dostęp do eksperckiej wiedzy z zakresu: marketingu, finansów, prawa, budowania strategii, sprzedaży, product developmentu, project managementu, CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) i wiele więcej.

                                    Wiedza ekspertów

                           Przestrzeń Co-workingowa

Udział w programie to również dostęp do przestrzeni co-workingowej w ścisłym centrum Krakowa!

Każdy zakwalifikowany zespół może liczyć na wsparcie finansowe w ramach udziału w programie (już na etapie inkubacji!).

                                 Wsparcie finansowe

Program się kończy i co dalej?

Zakwalifikowane zespoły będą miały szansę pokazać swój dopracowany projekt przed inwestorami oraz partnerskimi instytucjami podczas gali Demo Day, czyli na finałowym wydarzeniu prezentującym efekty programu inkubacji, podsumowującym pracę wykonaną przez Projekty i informującym o dalszych planach rozwoju uczestników. Wydarzenie niesie możliwość networkingu, nawiązania kontaktów oraz szansę na dalszy rozwój projektu.

Po zakończonej inkubacji, zaprosimy zespoły do Klubu ASOS, którego celem będzie zrzeszenie oraz wspólne dbanie o dalszy rozwój zbudowanej społeczności.