Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności. Polityka PrywatnościROZUMIEM
co zrobić, żeby Twój startup dynamicznie się rozwijał?
Ilość miejsc na konsultacje ograniczona!
Konsultacje poprowadzą dla Was:
Michał Adamczyk (Prezes Zarządu) – inżynier informatyki stosowanej (Java developer) i magister zarządzania (specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi) z doświadczeniem biznesowym (działalność w obszarze mobile-IT) oraz 12-letnim doświadczeniem menedżerskim i 5-letnim doświadczeniem naukowo-dydaktycznym. Ekspert oceniający przedsięwzięcia biznesowe pod kątem innowacyjności w ramach projektów PARP. Realizuje na AGH rozprawę doktorską w dyscyplinie nauk o zarządzaniu dotyczącą krakowskiego ekosystemu start-upowego. Autor kilkunastu publikacji naukowych dotyczących zarządzania innowacjami, w tym m.in. 7 artykułów w czasopismach naukowych, 7 rozdziałów w monografiach. Nauczyciel akademicki i trener w zakresie zarządzania innowacjami, projektami i zasobami ludzkimi. Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia) w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc”.
Paweł Zdańkowski (Wiceprezes ds. Operacyjnych) – konsultant oraz mentor zaangażowany w proces komercjalizacji technologii akademickich poprzez tworzenie spółek typu startup. Współtwórca projektów Edu-peryskop, Animusz oraz współzałożyciel startupu RenVis. Koordynator V edycji ogólnopolskiego Konkursu Konstrukcji Studenckich przy bezpośredniej współpracy z PKP S.A., ING oraz MNiSW. Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Jako mentor wspiera w obszarze tworzenia modelu biznesowego, strategii promocji oraz pozyskania inwestora.
Grzegorz Zagraba (Wiceprezes ds. Współpracy Biznesowej) – konsultant w zakresie sprzedaży, tworzenia modeli biznesowych i zarządzania zespołem w startupach. Na co dzień odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży w Archdesk – polsko-brytyjskim startupie porządkującym zarządzanie firmami budowlanymi i produkcyjnymi, przy wykorzystaniu rozwiązań IT dostarczanych w modelu SaaS. Aktywnie pośredniczy w pozyskiwaniu klientów przez krakowskie firmy z branży IT oraz marketingowej. Szkoli organizacje studenckie w zakresie sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania zespołem. Jeden z twórców AlphaVision, startupu którego celem było uproszczenie pracy radiologów przez automatyczny system Quality Assurance. Współpracował przy próbach komercjalizacji technologii powstających na Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rolniczym. Doradza i mentoruje młodym startupom takim jak GetDressed czy Trymile.