Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Masz pomysł na startup, ale nie wiesz, jak go wcielić w życie?

A może już masz swój startup, ale chcesz się upewnić, czy idziesz w dobrym kierunku?

Świetnie się składa, bo Fundacja Kraków Miastem Startupów zaprasza na bezpłatne konsultacje startupowe ONLINE w dniach 23 – 27 marca 2020! 💬

Zarejestruj się już teraz 👉https://rejestracja.kms.org.pl/wydarzenie/bezplatne-konsultacje-startupowe/

Zgłoś się, skonsultuj swój pomysł i dowiedz się:
🔧 jakich zasobów potrzebujesz?
💸 gdzie możesz szukać finansowania?
🎯 jak prowadzić działania marketingowe?
📊 jak stosować Bussines Model Canvas?
💪 co zrobić, żeby Twój startup dynamicznie się rozwijał?

📝 Zapisz się poprzez system rejestracji www.rejestracja.kms.org.pl, a my odezwiemy się do Ciebie i ustalimy termin konsultacji!

Ilość miejsc na konsultacje ograniczona!

A może Ty i Twój startup dołączycie do programu akceleracyjnego KRK InnoTech Starter? Zapisz się na konsultacje, aby dowiedzieć się więcej o projekcie KITS i innych formach wpierania startupów, jakie oferuje Fundacja KMS.

Konsultacje poprowadzą dla Was:

👉 Michał Adamczyk (Prezes Zarządu) – inżynier informatyki stosowanej (Java developer) i magister zarządzania (specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi) z doświadczeniem biznesowym (działalność w obszarze mobile-IT) oraz menedżerskim i naukowo-dydaktycznym. Ekspert oceniający przedsięwzięcia biznesowe pod kątem innowacyjności. Realizuje na AGH rozprawę doktorską w dyscyplinie nauk o zarządzaniu dotyczącą krakowskiego ekosystemu startupowego. Autor kilkunastu publikacji naukowych. Nauczyciel akademicki i trener w zakresie zarządzania innowacjami, projektami i zasobami ludzkimi. Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia) w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc”.

👉 Grzegorz Zagraba (Wiceprezes ds. Współpracy Biznesowej) – konsultant w zakresie sprzedaży, tworzenia modeli biznesowych i zarządzania zespołem w startupach. Na co dzień odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży w Archdesk. Aktywnie pośredniczy w pozyskiwaniu klientów przez krakowskie firmy z branży IT oraz marketingowej. Szkoli organizacje studenckie w zakresie sprzedaży, wystąpień publicznych i zarządzania zespołem. Jeden z twórców startupu AlphaVision. Współpracował przy próbach komercjalizacji technologii powstających na Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rolniczym. Doradza i mentoruje młodym startupom takim jak GetDressed czy Trymile.

👉 Paweł Zdańkowski (Wiceprezes ds. Operacyjnych) – konsultant oraz mentor zaangażowany w proces komercjalizacji technologii akademickich poprzez tworzenie spółek typu startup. Współtwórca projektów Edu-peryskop, Animusz oraz współzałożyciel startupu RenVis. Koordynator V edycji ogólnopolskiego Konkursu Konstrukcji Studenckich przy bezpośredniej współpracy z PKP S.A., ING oraz MNiSW. Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Jako mentor wspiera w obszarze tworzenia modelu biznesowego, strategii promocji oraz pozyskania inwestora.

Newsletter