Business Model Canvas i start kariery zawodowej | Webinar z Bartłomiejem Świstakiem Piotrowskim

7 lipca Bartłomiej Świstak Piotrowski przeprowadził szkolenie o tym, jak w prosty i skuteczny sposób zaplanować swój rozwój i biznes. Opowiedział także o tym, jak zaplanować swoją karierę i jak ją rozpocząć.

Bartłomiej podczas swojego szkolenia przedstawił model biznesowy – Business Model Canvas – na którym pracuje na co dzień. Opierając się na swoim doświadczeniu oraz przykładach, opowiedział o każdym elemencie tego modelu. BMC  pozwala w szybki i prosty sposób stworzyć coś na podobieństwo biznesplanu czy strategii biznesowej. Świstak wykorzystuje ją w pracy ze swoimi klientami, a warto podkreślić, że pomógł już ponad 600 właścicielom firm i organizacjom pozarządowym. 

Na szkoleniu Bartka uczestnicy mogli zdobyć wiedzę o tym, jak rozpocząć swoją karierę. Świstak opowiedział o ścieżkach kariery, a także o metodzie 5/15/25, która jest niezwykle ciekawym planowaniem swojej zawodowej przyszłości. Na zakończenie szkolenia Bartek omówił Świstakowe Ścieżki Kariery, aby pokazać jak to zagadnienie działa w praktyce.

Bartłomiej Świstak Piotrowski

Konsultant strategii w biznesie, rekomendowany przez ponad 130 firm (sprawdźcie sami na LinkedIn). Jeden z inicjatorów i były lider fundacji Kraków Miastem Startupów. Założyciel EAR – Eksperymentalnej Agencji Reklamowej oraz FO – zespołu game dev Flying Octopus. Jeden z organizatorów Linkedin Local Kraków oraz krakowskich Turkusowych Śniadań. Twórca rozwojowej społeczności przedsiębiorców odpowiedzialnych społecznie.

www.swistak-krakow.pl/www.linkedin.com/in/swistak-krakow/

bartlomiej.piotrowski@gmail.com

Szkolenie odbywa się w ramach projektu Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości.

SKIP to projekt skierowany do osób zainteresowanych rozwijaniem kompetencji biznesowych i poszerzaniem swojej sieci kontaktów. To również inspirująca społeczność, która dostarcza nie tylko wiedzy, ale i motywacji do działania oraz kompleksowego wsparcia w realizacji Twoich projektów i rozwoju kariery zawodowej.

Dołącz do społeczności poprzez grupę na Facebooku, by nie przegapić nadchodzących webinarów oraz otrzymać:

  • wsparcie innowacyjnej i przedsiębiorczej społeczności
  • pierwszeństwo w udziale w szkoleniach i konsultacjach 1:1
  • stały kontakt i wsparcie szkoleniowców 
  • dostęp do materiałów szkoleniowych 
  • możliwość networkingu i poszerzenia swoich kontaktów