Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

AGH Electrical Engineering and Computer Sciences Students’ Club to uczelniana organizacja studencka – apolityczna i non-profit – od lat prężnie działająca na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Stanowimy lokalny komitet ogólnoeuropejskiej organizacji studenckiej EESTEC, stąd częściej używamy naszej nieoficjalnej nazwy – EESTEC AGH Kraków.

Na Uczelni istniejemy nieprzerwanie od 1998 roku i choć wywodzimy się z Koła Naukowego Elektroników, to od 2009 roku działamy już w pełni samodzielnie. Szczególnie bliskie związki łączą nas ze studentami i władzami Wydziału Informatyki Elektroniki i Telekomunikacji oraz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej.

Naszymi głównymi wydarzeniami, które organizujemy dla studentów są:

Soft Skills Academy – cykl warsztatów z umiejętności miękkich odbywający się co roku na przełomie listopada i grudnia  

Hacknarök – 24- godzinny hackathon w nordyckim klimacie odbywający się w marcu 

W planach również mamy zorganizowanie nowego wydarzenia IT Pikniku, który będzie nowym podejściem do idei targów pracy. Wydarzenie planowane jest na koniec maja.

nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter