Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Karol Czapik jest właścicielem firmy konsultingowo – doradczej EFEKT PMO. Interim Managerem z ponad 12 letnim doświadczeniu. Pomaga firmom odnosić sukces w biznesie poprzez mądre zarządzanie projektami.

Wspierał różne firmy w prowadzeniu projektów strategicznych, zmieniających kulturę pracy w organizacji, czy też budujące dobre praktyki i zrozumienie nt. sztuki zarządzania projektami i standardy pracy PMO, jak m.in.: InPost, Fabryka Kart Trefl, BiBP, Columbus Energy, MB Recycling i inni.

Jest Asesorem IPMA w ogólnopolskim konkursie na najlepszy projekt: Polish Project Excellence Award. Doradcą w ramach programu Akademia Menadżera Innowacji (PARP).

Członkiem innoShare Network, ekspertem i członkiem społeczności Fundacji Poland Innovative, członkiem Service Process Improvement Network – SPIN w Krakowie i współautorem studiów podyplomowych pt. „Lean & Automation – Continuous Improvement”. Mentorem w FasterCapital akceleratorze dla młodych firm i Mentorem w Kraków Miastem Startupów oraz konsultantem w PMO Global Alliance.  

Newsletter