Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Flying Octopus to gamedevowy zespół, który składa się z kilkunastu osób rozwijających swoje umiejętności w zakresie tworzenia gier komputerowych oraz realizacji kreatywnych projektów. 

Wartościami budującymi tożsamość Flying Octopus są: 

Autonomia – każdy członek indywidualnie decyduje o tym, w czym bierze udział i jakie ma miejsce w grupie. Członkowie zespołu mają wpływ na rozwój projektów, w których biorą udział, a także rozpoczynają nowe inicjatywy.

✅ Samorealizacja – Flying Octopus pozwala kreatywnie rozwijać się w wielu kierunkach. Członkowie grupy dzielą się ze sobą wiedzą, organizują szkolenia, wspólnie doskonalą swoje umiejętności.

Newsletter