Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Forum Kreatywności jest odpowiedzią na naukę szablonowego myślenia w szkole, która często odbiera dzieciom możliwość patrzenia na coś z różnych perspektyw.

Aby poszerzyć idee „Outside the box” organizujemy jednodniową konferencję, której celem będzie stymulowanie wśród młodzieży kreatywnością, znacząco wpływającą na przyszłość pokolenia zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Kilku miesięczna kampania podczas której wprowadzimy do tematu m.in. wstawiając podcasty, czy artykuły, ma zaintrygować do samodzielnego myślenia.

Chcemy pobudzić i wzmocnić umiejętności kreatywnego działania poprzez kilka sesji wykładowych i warsztatowych poruszających zagadnienia kreatywności w zakresie biznesu, systemu edukacji, psychologii mózgu, twórczości w Covidzie oraz pod względem artystycznym. Chcemy pokazać, że nie zawsze trzeba uczyć się regułek na pamięć, lecz znajdować innowacyjne pomysły i rozwiązania. 

WYDARZENIE

Newsletter