Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Stowarzyszenie Głos Pokolenia zostało założone 12.06.2020 roku, wówczas funkcjonowało jako projekt społeczny. Od lutego 2022 roku jesteśmy zarejestrowanym stowarzyszeniem, którego głównymi celami są:

  • promocja partycypacji społecznej
  • promocja wiedzy o polityce i życiu politycznym 
  • dawanie młodym ludziom przestrzeni do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

W chwili obecnej udało się nam zrealizować wiele projektów, z których najważniejsze to Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Politologicznej i Redakcja Młodzieżowa Głos Pokolenia. Jesteśmy wizjonerami, wciąż pracujemy nad nowymi przedsięwzięciami i udoskonalaniem bieżących.

Newsletter