Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Hubraum jest inkubatorem technologicznym Deutsche Telekom, łączy startupy na wczesnym etapie i wiodące europejskie firmy telekomunikacyjne, pobudza transfer innowacji i stwarza możliwości biznesowe dla obu stron. Od 2012 roku hubraum współpracuje z cyfrowym ekosystemem poza swoimi kampusami w Berlinie, Krakowie i Tel Awiwie.  

Krakowska przestrzeń coworkingowa przy ul.Przemysłowej 12 koncentruje się głównie na 5G, AI i IoTDaje ona możliwość przetestowania MVP, przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii w prawdziwym środowisku 5G. Startupy mają dostęp do profesjonalnego pokoju VR / AR z technologią edge computing do celów gamedev i nie tylko. 

nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter