Ile trzeba czekać na wizytę u psychiatry? | Calmsie i cyfrowa rewolucja wsparcia zdrowia psychicznego

Niedobór specjalistów zdrowia psychicznego, zwłaszcza w psychiatrii dzieci i młodzieży, stanowi istotny problem społeczny. Nie tylko ograniczony dostęp do kadr medycznych, ale także stygmatyzacja i koszty uniemożliwiają pacjentom na całym świecie otrzymania efektywnej pomocy w odpowiednim czasie.
🧠 Calmsie wprowadza rewolucję w tradycyjnym podejściu terapeutycznym, dążąc do rozpowszechnienia dostępności pomocy przy równoczesnej redukcji czasu niezbędnego do przejścia procesu leczenia.🩺
Podczas webinaru przejdziemy przez kreowanie innowacji od pomysłu aż do produktu o międzynarodowej skali wdrożenia. Poznamy także koncepcję terapeutyków cyfrowych opartych o algorytmy sztucznej inteligencji, które otworzą nowe ścieżki we wsparciu zdrowia psychicznego i diagnostyce zaburzeń.
 
Podczas webinaru dowiecie się:
👉 dlaczego czatbot jest sprzymierzeńcem zdrowego pracownika
👉 w jaki sposób sztuczna inteligencja usprawnia leczenie
👉 czym są cyfrowe terapeutyki
______________________
Marcin Waryszak – COO & Founder Calmsie
Przedsiębiorca, absolwent Matematyki (MIM) i Ekonomii (WNE) na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się we wdrażaniu usprawnień do medycyny poprzez kreowanie produktu, strategiczne planowanie i działania operacyjne. Wieloletni członek zarządów organizacji trzeciego sektora, gdzie zdobył doświadczenie w relacjach zewnętrznych i pozyskiwaniu finansowań. Panelista i doradca na międzynarodowych kongresach.
 
KIEDY? 📆 13 października, 18:00
GDZIE? 📍 Zoom – link przesyłamy bezpośrendio na maila