Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Swoją działalnośc rozpoczęli w 1999 roku jako Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, co czyni ich najstarszą organizacją tego typu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Poza cotygodniowymi spotkaniami na panelach analitycznych, organizują otwarte prelekcje naukowe, konferencje finansowo – ekonomiczne oraz konkursy inwestycyjne. Na co dzień działają w obszarach od wyceny spółek przez startupy aż po strategie rozwoju biznesu. Mnogość projektów, zarówno nowych jak i kontynuowanych od kilku lat, ułatwia integrację ludzi o różnych zainteresowaniach i predyspozycjach.

Newsletter