Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Info Day: KRK InnoTech Starter 2020

Otwieramy zapisy do programu akceleracyjnego KITS dla startupów❗ W ramach programu startupy otrzymują wsparcie:
👉 mentoringowe
👉 finansowe
👉 bezpłatne konsultacje.

InfoDay to spotkanie prezentujące kolejną edycję programu wspierającego startupy prowadzonego przez Kraków Miastem Startupów.

👉 Odbyło się 22 stycznia od 17:00 do 20:00 🕔

Wydarzenie było połączone z prezentacją projektów z zeszłorocznej edycji programu akceleracyjnego KITS, więc była okazja do porozmawiania ze startupami, które akcelerację mają już za sobą – dzięki fundacji Kraków Miastem Startupów 🙂

👉 Harmonogram:
17:00-17:15 – Networking
17:15-17:45 – Prezentacja programu akceleracyjnego KITS 👨‍🏫
17:45 -19:00 – Panel Q&A startupów wspieranych przez fundację KMS w poprzedniej edycji programu KITS
19:00-20:00 – Pizza🍕 + konsultacje/networking

Wydarzenie organizowane przez fundację Kraków Miastem Startupów przy wsparciu banku UBS.

https://www.facebook.com/events/835721170206990/

Newsletter