Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

INNOventure jest krakowskim funduszem zalążkowym, specjalizującym się w inwestycjach w spółki  rozwijające i komercjalizujące przełomowe technologie, głównie w obszarze wykorzystania sztucznej inteligencji oraz medycyny. Zespół funduszu wyszukuje ważne i ambitne projekty na bardzo wczesnych etapach rozwoju, które łączą w sobie istotnie przełomowe technologie z potencjałem komercyjnym.

 

INNOventure jest również istotnym elementem krakowskiego i polskiego ekosystemu startupowego. Bierze udział w programie akceleracyjnym KPT ScaleUp. Zainicjował również  powstanie Platformy Startowej Unicorn Hub, oferującej wsparcie innowatorom oraz osobom twórczym z przedsiębiorczym potencjałem, które zamierzają tworzyć startupy i realizować własne pomysły na terenie Polski Wschodniej (zwłaszcza w obszarach IT/ICT, medycyna/zdrowie publiczne oraz smart city/transport). Lokalnie jesteśmy osadzeni pomiędzy ekosystemem inwestorów prywatnych, publicznego Krakowskiego Parku Technologicznego i środowiska akademickiego.

Newsletter