Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
UXBerries to organizacja studencka zrzeszająca pasjonatów nowych technologii. W naszym kole naukowym najwięcej czasu poświęcamy na dziedzinę User Experience, lecz dużą część naszej działalności poświęcamy na projektowanie graficzne i programowanie. W ostatnim czasie kładziemy duży nacisk na realizację projektów stron internetowych. 
 
Wspólnie organizujemy warsztaty. Prowadzimy też coroczny projekt-konferencję Ciemna Strona UX, w ramach którego rozwijamy umiejętności organizatorskie. W ostatnim czasie UXBerries przeżywa intensywny rozwój, co wiąże się z coraz większymi możliwościami działań i rozwoju. Prowadzimy aktywną współpracę z innymi organizacjami (nie tylko studenckimi). Dużą wagę przywiązujemy do propozycji członków naszej organizacji i staramy się wcielać te pomysły w życie.
nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter