JAK WYWOŁAĆ EMOCJE W SŁUCHACZACH? SZTUKA STORYTELLINGU OD PODSTAW | Webinar z Grzegorzem Zagrabą

14 lipca 2021

Chyba każdy z nas chce być słuchany i wysłuchany kiedy o czymś opowiada. Staramy się za wszelką ceną skupić uwagę naszych słuchaczy, i utrzymać ją od początku aż do samego końca.
Jak to zrobić? Wyjątkowym ubiorem? Donośnym głosem? Niecodziennym zachowaniem?

Jest prostsza metoda, która sięga do naszego dzieciństwa i do… słuchania opowieści. Każdy uwielbiał czytać lub słuchać historii o bajkowych postaciach. Dzisiaj wiemy dlaczego tak kochamy te opowieści i potrafimy przełożyć tę wiedzę na wciągające opowieści o twoich produktach i usługach – i to pokazaliśmy ci podczas tego szkolenia.

O prowadzącym:

Grzegorz Zagraba- konsultant w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania projektami IT. Na co dzień odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży w Archdesk – polsko-brytyjskim startupie wdrażającym rozwiązania IT do zarządzania projektami budowlanymi w modelu SaaS. Współpracuje z polskimi software house’ami jako Interim Account Manager. Prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych i organizacji w zakresie sprzedaży, negocjacji i wystąpień publicznych. Aktywny w krakowskim ekosystemie startupowym od 2016 roku. Współtworzył AlphaVision, startup którego celem było uproszczenie pracy radiologów przez automatyczny system Quality Assurance. Pracował przy próbach komercjalizacji technologii z zakresu hydrauliki i technologii.