JUPI: 16.-22. listopada

Nowy rok akademicki to doskonały czas na zdobywanie nowych umiejętności i znajomości.

Weź udział w szkoleniach w ramach projektu JUPI online: Jesienny Uniwersytet Przedsiębiorczości i Innowacji, poznaj nowych ludzi i buduj własny pakiet kompetencji biznesowych!

Więcej informacji o każdym ze szkoleń oraz BEZPŁATNA rejestracja dostępne na stronie www.rejestracja.kms.org.pl/szkolenia/

17 listopada – Budowanie marki w sieci

Stwórz markę, wypromuj ją i osiągnij sukces!

Jeśli nie ma Cię w sieci – nie istniejesz. To oczywiście prawda, ale istotne jest także to, w jaki sposób tam funkcjonujesz. Wszystkie działania w Internecie budują markę jednostki lub firmy, przekładając się na jej reputację, a w konsekwencji także na sytuację rynkową. Nie zdawaj się więc na los i już dziś przejmij kontrolę nad tym procesem.

18:00
online

18 listopada – Jak wywoływać emocje w słuchaczach, czyli sztuka storytellingu

Steve Jobs? Martin Luther King? Co ich łączy?
Opowiadać i tłumaczyć potrafi niemal każdy, nawet gdy nie jest znaną osobistością. Bo cóż to za sztuka – przekazać informacje w uporządkowany sposób i opatrzyć prostym komentarzem. Zbudować jednak zaciekawienie od pierwszych sekund wypowiedzi, wprowadzić historię z którą każdy na sali może się utożsamić, zadziałać na emocje słuchaczy tak by to jedno, najważniejsze zdanie każdej wypowiedzi wbiło im się do głowy na długie lata – to jest sztuk godna największych mówców właśnie takich jak Steve Jobs czy Martin Luther King. Przyjdź i poznaj uniwersalne metody budowania opowieści, które możesz zastosować by udoskonalić każdą prezentację – biznesową, studencką, czy prelekcję ekspercką.

Prowadzący: Grzegorz Zagraba
18:00
online

18 listopada – Wolność finansowa i podstawy inwestowania

Jeśli chcesz zbudować stabilny przychód pieniężny, który będzie w całości utrzymywał Ciebie i Twoją rodzinę, to udział w tym szkoleniu może być jedną z najlepszych decyzji, jakich dokonasz w swoim życiu. Nieruchomości na wynajem dają Ci dużo większą kontrolę w porównaniu do wielu innych typów inwestycji, gdzie najczęściej jedynie decydujesz o tym co i kiedy kupić, kiedy sprzedać. Masz przecież pełną kontrolę nad tym, co kupujesz, po jakiej cenie, co z tym zrobisz, jak urządzisz daną nieruchomość, w co ją wyposażysz, na jakim rynku ją wynajmiesz, jak i gdzie będziesz się reklamował, komu ją wynajmiesz, po jakiej cenie, na jak długo i na jakich warunkach. Masz naprawdę sporą kontrolę.Właśnie dzięki tej kontroli, jeśli wiesz, co dokładnie robić na każdym etapie, jesteś w stanie ograniczyć ryzyko każdej inwestycji do naprawdę minimum i uczynić z nich pewne źródła przychodu pasywnego.

Prowadzący: Sebastian Kolisz
18:00
online