Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
Spotkania inspirujące to cykl szkoleń, gdzie w ciągu 3 dni 9 praktyków i ekspertów dzięki swojemu doświadczeniu przekazywało, inspirowało i doradzało uczestnikom w obszarach:
💡Zarządzania zespołem,
💡Marketingu cyfrowego,
💡Zakładania biznesu.
 
Podczas spotkań były poruszane tematy takie jak:

✅ Czy duży kapitał na start to konieczność?
✅ Od czego zacząć własny biznes?
✅ Co zrobić przed założeniem biznesu?

 
 

🍂 Zarządzanie zespołem – czyli co musi wiedzieć każdy menager🍂

Dobrze ukształtowana inteligencja emocjonalna jest kluczową kompetencją w zarządzaniu zespołem.💡 Emocje towarzyszą nam wszędzie – są podstawą ludzkich działań. W celu efektywnej współpracy z innymi ludźmi, na początek warto je rozpoznać i nazwać. 📢 Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się jak przede wszystkim zrozumieć wpływ inteligencji emocjonalnej na wydajność pracowników oraz jak inne kompetencje społeczne są ważne w pracy menagera. 📈
 
 
Iwona Gruszka – doświadczony doradca i edukator wyjaśniający złożone koncepcje technologiczne w jasny i zwięzły sposób. Doradza również przy różnych projektach startupowych. Łączy swoją pasję do technologii, biznesu i nauczania zarówno w swoich programach i kursach online, jak i w pełnionych przez siebie rolach doradczych.
 
 
Konrad Szczypczyk – psycholog aktywnie działającym w biznesie. Konsultant wdrożeniowy, inwestor oraz trener. Kluczowe wartości jakie wnosi do biznesu to: chłodna, matematyczna analiza twardych danych, pełne empatii i psychologicznego wyczucia zaangażowanie w rozwój Twojego Zespołu.
 
 
 
Katarzyna Krzyżak – Talent Specialist w HR Hints. Współpracuje ze start-upami i rozwijającymi się firmami technologicznymi. Pokazuje założycielom i menedżerom, jak budować i prowadzić organizacje w oparciu o zaangażowanych ludzi, którzy wywiązują się ze swoich obowiązków.

 

🍂 Digital marketing – sprawdzone tajniki ekspertów. 🍂

Niesamowity rozwój cyfrowy, którego na przestrzeni ostatnich lat świadczy o przyszłości digital marketingu.💻 Wszystkie najważniejsze działania reklamowe i promocyjne odbywają się w sieci, a posiadanie biznesu wręcz zobowiązuje do wdrożenia szerokiego wachlarzu działań marketingowych w Internecie. 🚀 Podczas szkolenia uczestnicy mogli dowiedzieć się czym jest digital marketing oraz w jaki sposób budować strategię marketingową w młodej firmie przy pomocy dostępnych rozwiązań. 📊
 
 
 
Kamil Skicki – Manager/Przedsiębiorca. W latach 2008 -2010 Prezes Fundacji Nauka i Zdrowie. Aktywnie działający się konsultant Social Media, Marketingu, Sprzedaży oraz Zarządzania Strukturami i Projektami.
 
 
Grzegorz Kolasiński – Seryjny przedsiębiorca i promotor działań przedsiębiorczych z 10 letnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzi agencję Business Tailors Sp. z o.o. jako Digital Business Growth Expert / Co-Founder. Ceniony dydaktyk, szkoleniowc i trener biznesowy z zakresu: personal branding, social media, media relations, planowanie strategii i rozwój marki osobistej.

 

🍂 Jak zacząć biznes – jakich błędów można uniknąć? 🍂

Powszechnym problemem młodych przedsiębiorców jest popełnianie podstawowych błędów, które później skutkują przymusem zamknięcia firmy. 📢 Dzięki swojemu doświadczeniu, eksperci podczas szkolenia zdefiniowali powszechnie popełniane błędy oraz pokazali w jaki sposób bez doświadczenia można z pomysłu przejść do dobrze prosperującej firmy. 🚀📈
 
 
Dominika Drobiazg – opracowuje strategie działań marketingowych i komunikacyjnych w digitalu, doradza, towarzyszy firmom w zmianach zorientowanych na cyfryzację oraz współtworzy krakowski Cowork Mrowisko.
 
 
 
Grzegorz Świerad – założyciel Mentorist.app. Zajmuje się optymalizacją konwersji oraz Growth Hacking za pomocą testów psychometrycznych udało się pozyskać ponad 8 milionów użytkowników nie wydając ani grosza na reklamę.
 
 
Maciej Ryś – VP Proidea, założyciel Smogathonu, współtwórca wielu przedsięwzięć biznesowych i technologicznych takich jak EarlyLogic czy Przedszkolowo. Członek Nepalskiej wyprawy na Mount Everest w 2021 roku. Inicjator akcji społecznych takich jak #coronaninjas pomagającej szpitalom podczas trudnego okresu pandemii.
 
 
Newsletter