Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Karol Czapik

Jest właścicielem firmy konsultingowo-doradczej EFEKT PMO. Jest konsultantem, doradcą i Interim Project Managerem (kierownikiem tymczasowym) do zadań specjalnych w obszarze zarządzania projektami, zmianą oraz programami. Wspiera menedżerów, kierowników projektów, członków zespołów projektowych oraz przedsiębiorców w efektywnym prowadzeniu projektów i transformacji kultury pracy w ich organizacji. Wartością, którą się kieruje jest stwierdzenie: „Mówi się, że ruch tak mały, jak trzepotanie skrzydeł motyla może być determinantą zmian, na które należy być przygotowanym. Uważam, że w ten sam sposób działa umiejętne zarządzanie sztuka, któnależy opanować chcąc rozwijając silny biznes!

Jest praktykiem od ponad 12 lat w dużych firmach międzynarodowych i StartUP-ach, w branżach m.in., takich jak: e-commerce, logistyka, e-mobility, IT, telekomunikacja, outsourcing usług, finanse i bankowość oraz R&D.

W swojej karierze zawodowej był wolontariuszem, sprzedawcą, w-ce Prezesem i fundatorem Fundacji Wsparcia Przedsiębiorczości Activus Promptus, oraz kierownikiem Biura Zarządzania Projektami w firmie InPost S.A. Obecnie aktywnym członkiem IPMA Polska, współtwórcą H2H Kraków, oraz wykładowcą i współtwórcą autorskich studiów podyplomowych, kierunku: Lean & Automation – Continuous Improvement w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Newsletter