KITS Demo Day 2021 | zobacz 8 najlepszych startupów!

KITS Demo Day jest finałowym wydarzeniem półrocznej akceleracji 4. edycji Krk InnoTech Starter.🚀 Podczas wydarzenia 8 startupów w fazie seed zaprezentowało swój biznes przed inwestorami. Założyciele startupów mieli po 7 minut na przekonanie do swojego pomysłu jury, a po każdej prezentacji inwestorzy weryfikowali je w formie pytań.🗣

Podczas gali Demo Day wystąpiły startupy działające w branżach:
✅ MedTech
✅ Logistic
✅ Security
✅ HR
✅ SaaS
✅ AI
✅ SmartCity/HealthTech
✅ Fashion

Dziękujemy za udział uczestnikom, jury oraz startupom. Trzymamy kciuki za każdy rozwijany pomysł! 🙌

                      Laureaci Demo Day 2021

 

I MIEJSCE

Calmsie to startup z projektem chatbota, który dzięki wykorzystaniu NLP przeprowadza przez techniki terapii CBT. 

Wykorzystywana terapia poznawczo-behawioralna oparta jest na aplikacji, która pozwala użytkownikom angażować się w dogodnym dla nich czasie i może być skuteczna w leczeniu różnych zaburzeń zdrowia psychicznego. Chatbot dostępny jest poprzez platformę calmsie.ai oraz aplikacje Android i iOS.

 

 

II MIEJSCE

Reakto to startup, który tworzy sieci stacji dokujących i dronów w celu uruchomienia szybkiego systemu reagowania i zwiększaniu kontroli obiektów chronionych.

Obecnie Reakto rozwija autorską usługę pozwalającą na półautonomiczne loty patrolowe i interwencyjne za pomocą bezzałogowych statków powietrznych. 

 

III MIEJSCE 

Move, czyli startup oferujący kompleksową usługę wynajmowania i serwisowania rowerów elektrycznych skierowane do kurierów, klientów indywidualnych oraz firm.

Dzięki subskrypcji użytkownik może wypożyczyć wysokiej jakości rower elektryczny z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie.

 

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Click n’ GoWild – startup z rozwijającą się platformą e-commerce łączącą entuzjastów sportu z profesjonalistami. Platforma oferuje możliwość łatwego i sprawnego porównania, rezerwacji oraz płatności za kurs, przewodnika lub wycieczkę sportową, a także wypożyczenia sprzętu on-line lub oddanie go do naprawy.

                    Mentorzy programu KITS

Startupy biorące udział w programie 
pre-akceleracyjnym