Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji, organizacja studencka przy UEKu w Krakowie to nie tylko organizacja studencka, ale przede wszystkim grupa młodych, kreatywnych, pełnych energii i gotowych do działania ludzi, która chętnie dzieli się z młodymi ludźmi inspiracjami, wiedzą, pomysłami, narzędziami i co najważniejsze doświadczeniem!

Oferujemy szansę na poznanie i zdobycie potrzebnych umiejętności z zakresu PR-u, marketingu, czy finansów. Promujemy biznesowe myślenie wśród studentów i wskazujemy im wiele perspektyw rozwoju. Prowadzenie działalności, innowacyjne rozwiązania, nieszablonowość – to właśnie słowa klucze, z którymi się utożsamiamy . Postawione cele realizujemy poprzez organizowanie warsztatów, szkoleń oraz wydarzeń non-profit z udziałem praktyków, którzy na co dzień obcują ze światem biznesu i posiadają najlepsze kompetencje na rynku.

Tworzymy platformę wymiany korzyści ze studentami jak i z przedsiębiorcami. Jesteśmy częścią Global Entrepreneurship Network.

nasze wspólne wydarzenia:
Newsletter