Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Zyskaj ekstremalnie praktyczne kompetencje biznesowe w kilka godzin.

Jak to zrobić?

Słyszałeś o wydarzeniach gdzie serwowane jest pyszne jedzenie, dostajesz pełny zestaw startowy z różnymi gadżetami, możesz rozsiąść się w wielkiej sali, razem z innymi fajnymi ludźmi…

…i to wszystko po to, by w przyjemnej atmosferze uczyć się od najlepszych ekspertów o rzeczach, które pozwoliły im osiągnąć sukces?

 

Niestety, wejściówki na takie wydarzenia kosztują często kilkaset złotych...

Nasza fundacja od 5 lat pomaga ambitnym osobom. Dlatego teraz możesz otrzymać to wszystko od nas… za darmo.

A to wszystko w ramach corocznej 5-dniowej konferencji w tematyce przywództwa, rozwoju osobistego, technologii w biznesie i mediów społecznościowych!

To czas, który możesz przeznaczyć na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności podczas licznych prelekcji i warsztatów.

Wybrane tematy z poprzednich edycji konferencji:

Storytelling i autoprezentacja

Marka osobista u studenta

Jak stworzyć własną aplikację?

Jak zacząć biznes na studiach?

Jak zostać influencerem?

Zwieńczeniem projektu jest Akademicki Maraton Innowacji

Czyli hackathon, podczas którego uczestnicy w zespołach projektują rozwiązanie dla przedstawionych przez organizatorów problemów.

Temat edycji 2019: SMART CITY, a w szczególności:
– Przyjazny urząd
– Zdrowe społeczeństwo
– Transport
– Turystyka

Newsletter