Konsultacje biznesowe | SLIP

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia w tworzeniu i rozwijaniu biznesu?

Masz pomysł na startup, ale nie wiesz od czego zacząć?

Rozpoczynasz wdrażanie swojego pomysłu?

Nie masz do kogo zwrócić się o pomoc?

❗️Skorzystaj z DARMOWYCH KONSULTACJI BIZNESOWYCH organizowanych przez Fundację Kraków Miastem Startupów.❗️

➤Na czym polegają konsultacje biznesowe?

Ekspeci ocenią Twój pomysł, omówią interesujący Cię temat, na podstawie szerokiej wiedzy i lat praktyki doradzą jakie kroki należy podjąć, a w razie potrzeby umówią Cię na darmowe doradztwo do specjalisty zajmującego się inną dziedziną.

➤Dlaczego nasze konsultacje są skuteczne?

 • otrzymasz opinię ekspertów
 • pomożemy w stworzeniu modelu biznesowego
 • dopasujemy działania promocyjne i marketingowe do Twoich potrzeb
 • pokażemy jak zwiększyć sprzedaż
 • opracujemy model finansowy
 • poinstruujemy jak aplikować o wsparcie finansowe i jak znaleźć inwestora
 • doradzimy prawnie
 • w razie potrzeby skierujemy cię do innego specjality

 

❗️SETKI OSÓB SKORZYSTAŁO Z NASZEGO DORADZTWA❗️

ZA NASZYM DORADZTWEM STOJĄ LATA DOŚWIADCZENIA W PRACY ZE STARTUPAMI

 

➤Dlaczego konsultacje są darmowe?

Program doradczo-mentoringowy jest częścią projektu SLIP- Szkoły Letniej Innowacji i Przedsiębiorczości, współfinansowanego przez Urząd Miasta Krakowa.

Celem Fundacji Kraków Miastem Startupów jest wspieranie przedsiębiorców w początkowej fazie rozwoju działalności gospodarczej, oraz budowanie ekosystemu startupowego w Krakowie.

➤Jak to działa?

 1. Rejestrujesz się pod linkiem: https://rejestracja.kms.org.pl/wydarzenie/3024/
 2. Kontaktujemy się z Tobą mailowo
 3. Przesyłasz zakres konsultacji
 4. Dobieramy odpowiedniego specjalistę
 5. Dopasowujemy datę i formę spotkania (stacjonarnie/online) 
 6. Spotykamy się w biurze/ przesyłamy link do spotkania online
 7. W razie potrzeby, kierujemy do kolejnego specjalisty

➤Kim są specjaliści?

1

Michał Adamczyk – Inżynier informatyki stosowanej (Java developer) i magister zarządzania (specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi) z doświadczeniem biznesowym (działalność w obszarze mobile-IT) oraz 12-letnim doświadczeniem menedżerskim i 5-letnim doświadczeniem naukowo dydaktycznym. Ekspert oceniający przedsięwzięcia biznesowe pod kątem innowacyjności w ramach projektów PARP. Autor kilkunastu publikacji naukowych dotyczących zarządzania innowacjami, w tym m.in. 7 artykułów w czasopismach naukowych, 7 rozdziałów w monografiach. Nauczyciel akademicki i trener w zakresie zarządzania innowacjami. Absolwent studiów z komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia).

Paweł Zdańkowski – Konsultant oraz mentor zaangażowany w proces komercjalizacji technologii akademickich poprzez tworzenie spółek typu startup. Współtwórca projektów Edu-peryskop, Animusz oraz współzałożyciel startupu RenVis. Działając w organizacjach pozarządowych, bezpośrednio współpracował z instytucjami takimi jak: PKP S.A., ING, Santander, Provident, Fundacja PFR, Totalizator Sportowy, Grupa Pracuj, PZU S.A. czy MNiSW. Wspiera początkujące projekty w obszarze tworzenia modelu biznesowego, strategii promocji oraz pozyskania inwestora.

4
2

Grzegorz Zagraba – Konsultant w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania projektami IT. Na co dzień odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży w Archdesk – polsko-brytyjskim startupie wdrażającym rozwiązania IT do zarządzania projektami budowlanymi w modelu SaaS. Współpracuje z polskimi software house’ami jako Interim Account Manager. Prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych i organizacji w zakresie sprzedaży, negocjacji i wystąpień publicznych. Aktywny w krakowskim ekosystemie startupowym od 2016 roku. Współtworzył AlphaVision, startup którego celem było uproszczenie pracy radiologów przez automatyczny system Quality Assurance. Pracował przy próbach komercjalizacji technologii z zakresu hydrauliki i technologii.

Jan Marczyński – Radca prawny, partner w kancelarii JWMS. Specjalizuje się w prawie podatkowym oraz prawie spółek. Wspiera m.in. startupy na wczesnym etapie działania, przygotowując je do audytów inwestorów – opierając się przy tym na doświadczeniu z audytów, którymi sam kierował. Prowadził wiele szkoleń oraz doradzał w programach mentoringowych skierowanych do młodych przedsiębiorców.

5
3

Bartłomiej Świstak Piotrowski – Konsultant strategii w biznesie, rekomendowany przez ponad 130 firm.  Jeden z inicjatorów i były lider fundacji Kraków Miastem Startupów. Założyciel EAR – Eksperymentalnej Agencji Reklamowej oraz FO – zespołu game dev Flying Octopus. Jeden z organizatorów Linkedin Local Kraków oraz krakowskich Turkusowych Śniadań. Twórca rozwojowej społeczności przedsiębiorców odpowiedzialnych społecznie.

➤Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Kraków Miastem Startupów prowadzi także działania szkoleniowe i edukacyjne. Każdego tygodnia organizujemy webinary lub wydarzenia stacjonarne z zakresu zarządzania, finansów, sprzedaży, prawa, marketingu i wiele innych. Więcej o wydarzeniach przeczytasz na stronie: