Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Czym jest Kraków Startup Challenge?

Artboard1_3
Kraków Startup Challenge to cykl 5 spotkań w formie pitch contest. Każde wydarzenie stanowi doskonałą platformę, by każdy krakowski startup mógł zostać dostrzeżony w świecie biznesu.

Udział w wydarzeniu dzieli się na bierny i aktywny 😁

SŁUCHACZE

Przyjdź posłuchać przedstawicieli jednych z najciekawszych startupów w Krakowie i spróbuj obstawić, który wygra pitch contest! 🏆

👥 A później zanurz się w naszej startupowej społeczności podczas networkingu.

W szczególności zapraszamy studentów, osoby planujące założenie własnego startupu, jak i już działających startupowców. Udział w Kraków Startup Challenge to niepowtarzalna okazja do obserwacji i nauki pitchowania – jednej z kluczowej kompetencji w karierze startupowej.

 

STARTUPY

Masz swój startup i chcesz spróbować swoich sił w pitch contest?
➡Zgłoś się do konkursu Kraków Startup Challenge

➡Przygotuj 5-minutową prezentację swojego pomysłu biznesowego
➡Odpowiedz na pytanie jury
➡Wygraj jedną z nagród od BLDG Venture:
👉1 miejsce: 3000 PLN + 40 000 PLN w usługach
👉2 miejsce: 40 000 PLN w usługach
👉3 miejsce: 20 000 PLN w usługach

Newsletter