Jak sprawdzać dopasowanie potencjalnych klientów? | Kwalifikacja leadów | MQL | SQL | Webinar z Natalią Maruszczak

A gdyby tak poznać tajniki sprzedaży Head of Sales? Branża sprzedaży i marketingu to skarbnica nie tylko pieniędzy, ale i również wielu technik drogi do sukcesu. Podczas webinaru prelegent – Natalia Maruszczak przedstawiła główne problemy i najczęstsze błędy popełniane przez początkujących przedsiębiorców i startupów. Jak to oddziałuje na rynek? Nowe osoby w branży biznesu próbują swoich sił w sprzedaży bez odpowiednich kwalifikacji, co sprawia, że cierpią działy marketingu i sprzedaży. Marketing nie wie jakie kontakty powinien generować, a sprzedaż próbuje wcisnąć produkt niemal każdemu, na skutek czego w obu departamentach nie ma wyniku. Tak więc, od czego zacząć? Uczestnicy webinaru mogli dowiedzieć się jak poprawnie kwalifikować klientów oraz czym są pojęcia takie jak MQL i SQL.

Natalia Maruszczak

Head of Sales, CEO i Sales Consultant, której ogromne doświadczenie przełożyło się na sukces lokalnych i globalnych firm, które wsparli wiodący inwestorzy! Natalia od 10 lat zajmuje się szkoleniami i wdrażaniem pracowników do działów handlowych. Realizowała projekty dla takich firm jak NC+, ING, UPC czy Wiedza i Praktyka, gdzie zarządzała zespołem telemarketerów, odpowiadała za wynik oraz jakość prowadzonych rozmów. Prowadziła dział handlowy CallPage.io, doradzała również w LiveKid, aktualnie odpowiada za dział sprzedaży w inFakt. 

Czym jest SLIP?

Szkoła Letnia Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w Krakowie, poprzez podniesienie kompetencji i wiedzy młodych członków środowiska akademickiego oraz wsparcie realizowanych przez nich innowacyjnych inicjatyw typu start-up. To również okazja do integracji młodych-aktywnych zarówno pomiędzy sobą, jak i z przedstawicielami krakowskiego ekosystemu start-upowego. To szansa na zwiększenie współpracy oraz transferu technologii pomiędzy nauką a biznesem.

➤ORGANIZATOR: Kraków Miastem Startupów – misją fundacji jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie. Realizujemy szkolenia, hackathony i programy akceleracyjne dla osób chcących założyć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą.

 

➤PARTNERZY WYDARZENIA:

・Kancelaria Prawna JWMS – powstała jako wspólne przedsięwzięcie M. Jakubowskiego, T. Wiese, M. Mazgaja, M. Staszka i J. Marczyńskiego – radców świadczących profesjonalne usługi prawne.

・inFakt -firma oferująca profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową jednoosobowych działalności gospodarczych za pośrednictwem prostych i intuicyjnych aplikacji online. To nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę.

·Technoconsulting – firma doradcza, wspierająca pod kątem technologicznym, marketingowym oraz prawno-finansowym młodych przedsiębiorców