Jak sprawdzać dopasowanie potencjalnych klientów? | Kwalifikacja leadów | MQL | SQL | Webinar z Natalią Maruszczak

A gdyby tak poznać tajniki sprzedaży Head of Sales Natalii Maruszczak? Nie ma sprawy!

Jedną z tajemnic działów sprzedaży i marketingu jest proces kwalifikowania potencjalnych klientów. Głównym grzechem  początkujących przedsiębiorców i startupów jest próba przedstawienia oferty zawsze, gdy pojawia się cień podejrzeń, że uda się sprzedać nasz produkt. Nic bardziej mylnego! Przez brak kwalifikacji klientów cierpią działy marketingu i sprzedaży. Marketing nie wie jakie kontakty powinien generować, a sprzedaż próbuje wcisnąć produkt niemal każdemu, na skutek czego w obu departamentach nie ma wyniku. Tak więc, od czego zacząć? O tym jak poprawnie kwalifikować klientów, czym są takie pojęcia jak MQL i SQL oraz jakie warunki musi spełnić zainteresowany, aby przejść na kolejny etap dowiecie się już 16 sierpnia o 18:00.

Jesteś zielony w temacie sprzedaży? Nic nie szkodzi! To także webinar dla Ciebie.

Przyjdź i poznaj tajniki Natalii Maruszczak, będącej Head of Sales, CEO i Sales Consultant, której ogromne doświadczenie przełożyło się na sukces lokalnych i globalnych firm, które wsparli wiodący inwestorzy!

Natalia od 10 lat zajmuje się szkoleniami i wdrażaniem pracowników do działów handlowych. Realizowała projekty dla takich firm jak NC+, ING, UPC czy Wiedza i Praktyka, gdzie zarządzała zespołem telemarketerów, odpowiadała za wynik oraz jakość prowadzonych rozmów. Prowadziła dział handlowy CallPage.io, doradzała również w LiveKid, aktualnie odpowiada za dział sprzedaży w inFakt. 

📍GDZIE? Zoom – link przesyłamy mailowo przed wydarzeniem

🕐KIEDY? 16 sierpnia  18:00

✏️GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?

Czym jest SLIP?

Szkoła Letnia Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w Krakowie, poprzez podniesienie kompetencji i wiedzy młodych członków środowiska akademickiego oraz wsparcie realizowanych przez nich innowacyjnych inicjatyw typu start-up. To również okazja do integracji młodych-aktywnych zarówno pomiędzy sobą, jak i z przedstawicielami krakowskiego ekosystemu start-upowego. To szansa na zwiększenie współpracy oraz transferu technologii pomiędzy nauką a biznesem.

➤ORGANIZATOR: Kraków Miastem Startupów – misją fundacji jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie. Realizujemy szkolenia, hackathony i programy akceleracyjne dla osób chcących założyć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą.

 

➤PARTNERZY WYDARZENIA:

・Kancelaria Prawna JWMS – powstała jako wspólne przedsięwzięcie M. Jakubowskiego, T. Wiese, M. Mazgaja, M. Staszka i J. Marczyńskiego – radców świadczących profesjonalne usługi prawne.

・inFakt -firma oferująca profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową jednoosobowych działalności gospodarczych za pośrednictwem prostych i intuicyjnych aplikacji online. To nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę.

·Technoconsulting – firma doradcza, wspierająca pod kątem technologicznym, marketingowym oraz prawno-finansowym młodych przedsiębiorców

HARMONOGRAM WEBINARÓW 

➤23.08 Marcin Golec

➤30.08 Michał Adamczyk

➤13.09 Natalia Maruszczak

 

Kryptowaluty | kwestie prawne

Zarządzanie projektami

Jak zakończyć wojnę między działami marketingu i sprzedaży?

 

❗️Weź udział w wydarzeniu ❗️