Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Marlena Momot

Od 8 lat działa w branży szkoleniowej, oswajając innych z wystąpieniami publicznymi. Ponad 4 000 osób miało już okazję wysłuchać  prelekcji. Z powodzeniem przygotowała prelegentów do wystąpień na kongresach firmowych, na konferencji TEDx, InternetBeta, a także w programie Dzień Dobry TVN.

Scena zawsze ją przyciągała, a pasja do aktorstwa przerodziła się w miłość do występów na salach szkoleniowych i konferencjach. Tam również dzieli się wiedzą z autoprezentacji. Występowała m.in. na TEDx, Targach Outsourcing EXPO, LinkedIn Local, czy Absolvent Talent Days. 

Na co dzień jako trener wystąpień publicznych pracuje z kadrami zarządzającymi oraz pracownikami średnich i dużych przedsiębiorstw, np. Royal Canin, Aviva, Port Gdańsk czy Innergo Systems. W większości są to branże:  IT, nieruchomości, finanse, czy sprzedaż.

Jest certyfikowanym trenerem, współwłaścicielką firmy doradczo-szkoleniowej Autokreacja. Szkolenia buduje w oparciu o cykl Kolba, pracę warsztatową, dużą ilość praktycznych ćwiczeń, case study oraz konstruktywną informację zwrotną.

Chętnie pokaże Ci jak zaprzyjaźnić się z wystąpieniami publicznymi. Przy odrobinie praktyki i wiedzy, nie będziesz mieć sobie równych na scenie!

Newsletter