MVP i Customer Development | Webinar z Agnieszką Pałką

MVP + Customer Development- czyli o tym, jak zminimalizować ryzyko porażki podczas rozwijania startupu oraz jak stworzyć prototyp pozwalający sprawdzić rentowność projektu i zrobić to dobrze? 

W trakcie spotkania z Agnieszką Pałką- 25 under 25 Forbes, CEO i współzałożycielką Getdressed, przeszliśmy przez rzeczywiste przykłady firm, które zajmują stabilną pozycję na rynku generując zyski, ich obecne modele biznesowe/produkty oraz historie ich Minimum Value Propositions. Przedstawiony został również proces za pomocą którego startupy na początkowym stadium rozwoju mogą określić czym powinien być “prototyp” ich docelowego rozwiązania oraz jak następnie walidować go za pomocą badań Customer Development.

Kim jest Agnieszka Pałka?

CEO i współzałożycielka getdressed, startupu z branży FashionTech. Celem getdressed jest stać się pierwszym ekosystemem zrozumienia stylu, który pozwala markom, twórcom oraz użytkownikom się wyróżniać, inspirować oraz zmieniać zgodnie ze swoim ja. Pracując nad rozwojem sztucznej inteligencji tworzymy zestaw aplikacji, które pomogą przeżywać modę jako osobiste, ekscytujące doświadczenie! Oferujemy rozwiązania API first dla e-commerce, aplikacje mobilną dla użytkowników oraz Showroom dla lokalnych marek modowych.

Na co dzień pracuję również jako Associate Account Strategist w Google, doradzając klientom w decyzjach marketingowych, które pozytywnie wpłyną na rozwój ich biznesu. Jako konsultant strategiczny w Project: People w swojej karierze miałam okazję pracować z zarządami i całymi zespołami startupów, scale-upów i korporacji nad zmianami w ich organizacji i marketingu.

W 2021r. zostałam wyróżniona w Forbes 25 under 25 w dziedzinie Biznes i Nowe Technologie.

➤Webinar powstał w ramach projektu SKIP

Czym jest SKIP?

Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt skierowany do osób zainteresowanych rozwijaniem kompetencji biznesowych i poszerzaniem swojej sieci kontaktów. To również inspirująca społeczność, która dostarcza nie tylko wiedzy, ale i motywacji do działania oraz kompleksowego wsparcia w realizacji Twoich projektów i rozwoju kariery zawodowej.

➤ORGANIZATOR: Kraków Miastem Startupów – misją fundacji jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie. Realizujemy szkolenia, hackathony i programy akceleracyjne dla osób chcących założyć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą.

➤PARTNERZY WYDARZENIA:

・UBS

·Technoconsulting

 Dodaj się do grupy i zostań częścią społeczności SKIP by nie przegapić nadchodzących webinarów oraz otrzymać:

  • wsparcie innowacyjnej i przedsiębiorczej społeczności
  • pierwszeństwo w udziale w szkoleniach i konsultacjach 1:1
  • stały kontakt i wsparcie szkoleniowców 
  • dostęp do materiałów szkoleniowych 
  • możliwość networkingu i poszerzenia swoich kontaktów 

Dziękujemy za udział w wydarzeniu!

Poprzednie wydarzenia SKIP