Open Coffee high school edition

Open Coffee High School Edition to projekt zainspirowany działaniem spotkań networkingowych dla przedsiębiorców, studentów i freelancerów, oraz wszystkich zainteresowanym uczestnictwem w nich – Open Coffee KRK 💡

Idea spotkań networkingowych powinna być rozwijana także wśród młodzieży, a zdobyte doświadczenia w szkole średniej pomogą nam zyskać kluczową umiejętność XXI wieku jaką jest wspomniany już wcześniej networking.

🗣 Spotkania odbywają się w formule Open Coffee – co oznacza, że każdy uczestnik spotkania dostaje 2/3 minuty na odpowiedzenie na 4 pytania:
Kim jesteś?
Co robisz?
Jak możemy Ci pomóc?
Jak Ty możesz pomóc nam?
Każde spotkanie zrzesza grupę licealistów z różnych szkół, o różnych zainteresowaniach, ambicjach i kompetencjach.

Celem jest, aby osoby poznały się i mogły nawiązywać nowe relacje, angażować się we wspólne projekty, inspirować się, tworzyć sieć aktywnych nastolatków.

Dzięki działalności lokalnych liderów są obecni w ponad 10 miastach Polski, mają zespół w Stanach Zjednoczonych i Indiach. Dostają już pierwsze kontakty zainteresowania z Kanady, Australii, Indonezji i Kenii. Prowadzą rozmowy z wieloma społecznościami i organizacjami dla których także przeprowadzają spotkania networkingowe. Ich celem na 2021 jest prowadzenie projektu na każdym kontynencie.

Zachęcamy do przeczytania artykułu napisanego przez Maję Gorczycę.

Aby szczegółowo zrozumieć ideę tego przedsięwzięcia warto obejrzeć TEDx Talka, w którym Magda Błyskosz – inicjatorka OCHSE, opowiada o pomyśle: Magdalena Błyskosz: It’s time for networking meet-ups organised by and for young people | TED Talk.