Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Paulina Szot – trenerka i konsultantka w obszarze wystąpień publicznych, mówczyni, konferansjerka, mentorka, pasjonatka Słowa, a z wykształcenia inżynierka środowiska.


Od 1,5 roku poznaję koncepcję Nonviolent Communication (NVC) Marshalla B. Rosenberga, którą integruje w pracy trenerskiej. 

W czasie 4 lat pod swoją opieką mentorską prowadziła kilkadziesiąt osób w początkowej drodze w wystąpieniach publicznych, w organizacji Toastmasters International. Współpracowała w tym obszarze również ze studentami broniącymi prace dyplomowe, przedstawicielami świata polityki oraz osobami występującymi na konferencjach. Jest certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych. Stworzyła swój autorski warsztat na temat budowania dodatniej synergii w zespołach przy zastosowaniu informacji zwrotnej. Od 5 lat rozmawia na scenie o wystąpieniach w przestrzeni publicznej, o przywództwie oraz o tym, jakie znaczenie mają słowa w komunikacji. Mentorka w projekcie Hackathon, w tematyce przedsiębiorczości, wspiera licealistów w tworzeniu planów biznesowych – od pomysłu i planu działania, pracy zespołowej do prezentacji przed publicznością. W roli trenerki i konsultantki w wystąpieniach publicznych współpracowała z Fundacją Miastem Startupów przygotowując startupowców do ich wystąpień przed inwestorami. Autorka spotkania tematycznego „Mówca jest Kobietą”. 

W jej pracy wartością jest autentyczność i uważność na Słowa. 

Newsletter