Podstawy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji | SKIP

Ochrona danych i informacji nie jest już tak łatwa jak za czasów zamykanej na kluczyk szafki na akta. Z powodu rosnącej zależności technologicznej firm, wzrosła również liczba przypadków naruszenia bezpieczeństwa lub cyberataków! Żadna firma nie chciałaby, aby ich zasoby informacyjne zostały ujawnione lub naruszone.

Dlatego organizacje poejmują coraz więcej kroków w kierunku odpowiedniego zabezpieczenia danych. Oczywiście lepiej zainwestować w bezpieczeństwo niż stracić pieniądze z powodu włamania. Przyjdź na webinar z Henrykiem Ryczanem i dowiedz się jak Ty możesz zarządzać bezpieczeństwem informacji w Twojej firmie!

👉 Na wydarzeniu dowiedzieliśmy się:

✔ jak identyfikować i klasyfikować aktywa informacyjne
✔ jak przeprowadzać analizę ryzyka
✔ jak umiejętnie postępować z ryzykiem
✔ i wiele więcej…

Henryk Ryczan – wolontariusz i pracownik UBS-uczyli szwajcarskiego przedsiębiorstwa finansowego zajmującego się bankowością prywatną, inwestycyjną i obrotem papierami wartościowymi.

Menedżer w zespole, który zajmuje się kontrolą ryzyka operacyjnego w różnych obszarach działalności firmy, w tym również w zakresie bezpieczeństwa informacji. Członek ISACA – międzynarodowego stowarzyszenie osób zajmujących się zawodowo zagadnieniami dotyczącymi audytu, kontroli, bezpieczeństwa oraz innymi aspektami zarządzania systemami informatycznymi. Posiada certyfikat CISM (Certified Information Security Manager).

SKIP – Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt skierowany do osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności biznesowych.  Jest on częścią projektu KITS i ma na celu wykorzystanie wiedzy i doświadczenia wolontariuszy z UBS oraz mentorów programu KITS [ KRK Inno Tech Starter]. Chcąc stworzyć społeczność wzajemnie mobilizującą się do rozwijania swoich innowacyjnych pomysłów, organizujemy cykl szkoleń i warsztatów.