Pozyskanie finansowania na organizację projektu społecznego | Webinar z Pawłem Zdańkowskim

prowadzący: Paweł Zdańkowski – wice-prezes Kraków Miastem Startupów

23 czerwca

18:00

ZOOM – Link wysyłamy oddzielnym mailem w dniu szkolenia.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną strategie pozyskiwania partnerów. Uczestnicy zastanowią się, czego potrzebują od partnerów i co oferują w zamian. Dowiedzą się również, na czym polega zdobywanie grantów i gdzie szukać informacji o nich, a także jak napisać wniosek o przyznanie grantu. Na koniec zostaną przeprowadzeni przez proces określania zasobów oraz komponowania budżetu.

O prowadzącym:

Paweł Zdańkowski 

Konsultant oraz mentor zaangażowany w proces komercjalizacji technologii akademickich  poprzez tworzenie spółek typu startup. Współtwórca projektów Edu-peryskop, Animusz oraz współzałożyciel startupu RenVis. Działając w organizacjach pozarządowych, bezpośrednio współpracował z instytucjami takimi jak: PKP S.A., ING, Santander, Provident, Fundacja PFR, Totalizator Sportowy, Grupa Pracuj, PZU S.A. czy MNiSW. Wspiera początkujące projekty w obszarze tworzenia modelu biznesowego, strategii promocji oraz pozyskania inwestora.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości.

SKIP to projekt skierowany do osób zainteresowanych rozwijaniem kompetencji biznesowych i poszerzaniem swojej sieci kontaktów. To również inspirująca społeczność, która dostarcza nie tylko wiedzy, ale i motywacji do działania oraz kompleksowego wsparcia w realizacji Twoich projektów i rozwoju kariery zawodowej.

Dołącz do społeczności poprzez grupę na Facebooku, by nie przegapić nadchodzących webinarów oraz otrzymać:

  • wsparcie innowacyjnej i przedsiębiorczej społeczności
  • pierwszeństwo w udziale w szkoleniach i konsultacjach 1:1
  • stały kontakt i wsparcie szkoleniowców 
  • dostęp do materiałów szkoleniowych 
  • możliwość networkingu i poszerzenia swoich kontaktów