Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
🎉 Minęło 6 lat działalności fundacji Kraków Miastem startupów – do tej pory zorganizowaliśmy kilkaset konferencji, szkoleń i imprez networkingowych; wyposażyliśmy w wiedzę kilka tysięcy osób; wypuściliśmy w świat wiele innowacyjnych przedsiębiorstw i… wydaliśmy książkę! 
Pierwszy krakowski przewodnik startupy – mapę naszego ekosystemu i bazę wiedzy gromadzonej przez ostatnie lata. Stanowi ono inspirację do postawienia pierwszych kroków w świecie innowacyjnego biznesu, jak również zbiera zbiór cennych informacji nie tylko dla początkujących. 
 
🎉 Premiera publikacji “Kraków Miastem Startupów. Twój pierwszy krok w biznes” odbyła się online 16 grudnia o godzinie 18:00 na platformie ZOOM. Była również transmitowana na żywo na fanpage Kraków Miastem Startupów!
 
 
To doskonały moment na podsumowania, dlatego premierze towarzyszyła dyskusja nt. dotychczasowych osiągnięć społeczności startupowej, kondycji krakowskiego ekosystemu i jego przyszłości. 
 

🟠 Na ponad 100 stronach poznacie wskazówki, z którymi dzielą się współtwórcy i animatorzy krakowskiej społeczności startupowej, inwestorzy, mentorzy, doświadczeni przedsiębiorcy, a nawet urzędnicy oraz przedstawiciele krakowskich uczelni i instytucji wspierających przedsiębiorczość. 

➡ Dodatkowo wyjaśniamy najważniejsze zagadnienia prawne, wskazówki sprzedażowo-marketingowe, success story, rady jak odnaleźć odpowiednią przestrzeń do pracy, a także informacje na temat wsparcia startupów przez sektor publiczny. 

 
Książka powstała przy finansowym i merytorycznym wsparciu Partnerów:
Funduszu SpeedUp
Miasta Kraków
Office & Cowork Centre
Allegro
Ambasady i Konsulatu USA w Polsce
Shoper
BLDG
Funduszu ABAN Fund
Startup Academy
Funduszu Augere
Kancelarii radców prawnych JWMS
Eximius Park
Appfleet
Neo Consulting

 

Partnerem medialnym publikacji jest portal Crossweb

Newsletter