Projekty społeczne | Jak je sfinansować i zrealizować?

Weź udział w spotkaniu poświęconym tematyce projektów społecznych i sprawdź co możesz zrobić, aby poprawić naszą krakowską codzienność. Zainspiruj się prelekcjami ekspertów poświęconymi tematyce organizowania i finansowania inicjatyw obywatelskich, a następnie skonfrontuj swoje zdanie podczas panelu dyskusyjnego. 💡

Spotkanie odbędzie się 27 lipca w godzinach 16:00 – 19:00 w Miejskim Centrum Dialogu (ul. Bracka 10). Do wydarzenia możesz dołączyć też ONLINE. 

Więcej informacji o projekcie:

➡️ Spotkanie to jest pierwszym z cyklu wydarzeń realizowanych w ramach projektu Akcelerator Startupów Odpowiedzialnych Społecznie, skupiającego się na czterech filarach, tj. partycypacja obywatelska, ekologia, edukacja i kultura.

➡️ Celem ASOSa jest inspirowanie, szkolenie młodych, przedsiębiorczych osób, jak również pomoc w projektowaniu i rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań. Odbywa się to dzięki organizowaniu prelekcji, hackathonów, paneli dyskusyjnych, czy serii spotkań poświęconych rozwojowi umiejętności z zakresu zarządzania. W związku z realizacją ASOSa powstanie program akceleracyjny, którego zadaniem jest wdrażanie w życie odpowiedzialnych społecznie inicjatyw, które rozwiną się w prężnie działające startupy.

Organizatorem wydarzenia jest fundacja Kraków Miastem Startupów. 

Projekt jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.