Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Technology Applied – jako firma zajmująca się technologiami druku 3D – stworzyła raport opisujący wykorzystanie druku 3D w walce z epidemią koronawirusa Covid-19. 
W raporcie można znaleźć informacje o tym, jak zmienić łańcuch dostaw wykorzystując druk 3D, jakie materiały można użyć do wytwarzania elementów urządzeń, sprzętu ochrony osobistej oraz kiedy warto uruchomić produkcję w oparciu o druk 3D. 
Celem raportu jest zachęcenie firm do korzystania z rozwiązań z zakresu technologii druku 3D w celu poprawy lokalnych łańcuchów dostaw, realizacji produkcji krótko i średnio seryjnej.
 
Publikujemy ten raport w sekcji “case studies”, aby zaprezentować i docenić elastyczność, z jaką przedsiębiorcy dopasowują swoją działalność do realiów pandemii, tworząc przy tym produkty nadzwyczaj potrzebne wśród personelu medycznego.

Newsletter