SKIP – Marketing online

Warsztaty z marketingu online odbyły się 31 lipca. Dowiedzieliśmy się, jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie marketingu. Dzięki praktycznym poradą prelegenta, już wiemy jak skutecznie sprzedać cokolwiek, gdziekolwiek, komukolwiek. Dostaliśmy również odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania marketingowe (a było ich sporo). Dysusja trwała bez końca, nie przerwała jej nawet pizza 😉 Dzięki temu wyciągneliśmy maksimum z tego co specjalista był w stanie nam przekazać w ciągu dwóch godzin.

Wydarzenie poprowadził Kamil Skicki wielobranżowy przedsiębiorca, Marketer, Growth Hacker. Stawia on i obsługuje firmy na dowolnej płaszczyźnie i z dowolnego zakresu marketingu. Brand Development, Content Marketing, Social Media, SEO, Tworzenie Społeczności, Social Dynamics, Marketing Automation itd. Zarządza i konsultuje działami marketingu firm z takich branż jak szkoleniowa, kosmetyczna, turystyczna, restauracje oraz ostatnio, prywatna klinika medycyny estetycznej. Specjalista, pracujący z pasji, a nie tylko dla pieniędzy.

Kamil znalazł czas, aby z każdym zainteresowanym porozmawiac indywidualnie. Doradzał różnym typom biznesu, proponował współprace w przyszłości i zachęcał każdego do utrzymania kontaktuz nim, aby pomóc sobie nawzajem w rozwoju przedsiebiorstwa. Prelegenta, który jest tak bardzo skłonny do pomocy, spotyka się bardzo rzadko.

Na naszym instagramie więcej zdjęć z tego wydarzenia!