SKIP: Jak stworzyć pomysł na startup – o burzy mózgów | Webinar z Bartłomiejem Świstakiem

Często zapomina się o celu, jaki przyświeca burzy mózgów, czyli zebraniu w jak najkrótszym czasie, jak największej ilości pomysłów. Rozpoczynając debatę często oczekujemy, że nasza idea stanie się od razu realna. Jest to podejście bardzo nieefektywne, gdyż w początkowej fazie burzy mózgów, każdy pomysł jest dobry- nie chodzi o wartościowanie rozwiązań, a o wykreowanie różnorodności, tym samym tworząc warunki do wyboru najlepszego rozwiązania na późniejszym etapie. 

Tematem burzy mózgów od mniej „szkolnej” strony zajęliśmy się 28 lipca, podczas webinaru z Bartłomiejem Świstakiem Piotrowskim, na którym dowiedzieliśmy się:

💡 Jak przygotować burzę mózgów, doprecyzować problem i zebrać skład osobowy
💡 Jak ją przerpowadzić
💡 Jak ocenić dostępne rozwiązania problemu, ustalić kryteria i przeanalizować rezultaty

Dziękujemy za udział w webinarze!

➤Webinar powstał w ramach projektu SKIP

➤Czym jest SKIP?

Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt skierowany do osób zainteresowanych rozwijaniem kompetencji biznesowych i poszerzaniem swojej sieci kontaktów. To również inspirująca społeczność, która dostarcza nie tylko wiedzy, ale i motywacji do działania oraz kompleksowego wsparcia w realizacji Twoich projektów i rozwoju kariery zawodowej.

➤ORGANIZATOR: Kraków Miastem Startupów – misją fundacji jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie. Realizujemy szkolenia, hackathony i programy akceleracyjne dla osób chcących założyć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą.

➤PARTNERZY WYDARZENIA:

・UBS

・Technoconsulting

 Dodaj się do grupy i zostań częścią społeczności SKIP by nie przegapić nadchodzących webinarów oraz otrzymać:

  • wsparcie innowacyjnej i przedsiębiorczej społeczności
  • pierwszeństwo w udziale w szkoleniach i konsultacjach 1:1
  • stały kontakt i wsparcie szkoleniowców 
  • dostęp do materiałów szkoleniowych 
  • możliwość networkingu i poszerzenia swoich kontaktów