Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

SKIP – Planowanie

Planowanie jest – obok miękkich umiejętności i zarządzania ryzykiem – najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na sukces projektów i trudnych wdrożeń. Jest to kluczowe także w pozostałych płaszczyznach życiowych. Dlatego nie mogło zabraknąć szkolenia o tym temacie w ramach naszego projektu.

Przeprowadziła je Katarzyna Rożek, która od ponad 15 lat zarządza procesami, projektami i portfelem programów w największych bankach świata. Ma za sobą dziesiątki wdrożeń zrobionych częstokroć z jednym błędem. Prelegentka opowiedziała nam o swoich doświadczeniach związanych z planowaniem pracy w korporacji. Zadała nam liczne pytania, aby dowiedzieć się co my myślimy o planowaniu i obalić ewentualne mity. Dzięki temu wystąpieniu zrozumieliśmy jak istotne podczas pracy oraz codziennego życia jest planowanie. Dowiedzieliśmy się jak efektywnie planować i na co powinniśmy zwracać uwagę podczas tego procesu.

Newsletter