SKIP – sprzedaż

Dwudziestego marca w naszej siedzibie na Rynku odbyło się szkolenie poprowadzone przez Przemysława Stanisza dotyczące sprzedaży.
 
Przemysław Stanisz jest założycielem NorthStar Consulting. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu.Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, poprzez Polskie duże organizacje jak PKP czy Dotpay do ogromnych korporacji jak Deutsche Telekom, Cisco, Google. Aktualnie jako specjalista efektywności biznesu skupia się na optymalizacji i skalowaniu strategii sprzedażowo-marketingowych z wykorzystaniem metodologii pozyskanych przy wieloletniej pracy doradczej.
 

Od takiego właśnie specjalisty dowiedzieliśmy się m.in. jak efektywnie pozyskiwać klientów, nawiązywać kontakty i pozyskiwać zaufanie wśród przedstawicieli dużych firm.

Poznaliśmy triki, o jakich nie przeczytamy w internecie czy książkach. Sprzedaż już nie ma przed nami żadnych tajemnic. Oprócz tego, jak co środę, poznaliśmy się bliżej, a niektórzy znaleźli osoby do współpracy.