SKIP – media relations

21 sierpnia odbyło się w naszej fundacji szkolenie “Współpraca start-upów z mediami – czy to możliwe?” Podczas treningu dowiedzieliśmy się, jakie są możliwości współpracy z mediami i czy jest szansa nawiązać je za darmo. Prelegentka doradziła nam również, jak zacząć taką współpracę.

Szkolenie pełne było zadań w grupach. Wcielaliśmy się w rolę dziennikarzy oraz redaktorów gazet. Wspólnie rozwiązywaliśmy problemy, z którymi można się spotkać w rzeczywistości. Jako że odwiedziło nas paru dziennikarzy, dużo dowiedzieliśmy się od siebie nawzajem.

Szkolenie przeprowadziła Olha Meńkoredaktor naczelna portalu UAinKrakow.pl. W 2019 roku dostała nagrodę prezydenta miasta Ambasador Wielokulturowości poprzez prowadzenie portalu dlaUkraińców UainKrakow.pl. Z wykształcenia dziennikarz, redaktor. Ma wieloletnie doświadczenie dziennikarskie, od 7 lat zaangażowana w tworzenie media-relacji dla NGO, biznesu, projektów międzynarodowych. Absolwentka międzynarodowej organizacji AIESEC oraz prestiżowego szkolenia tej organizacji „Train the Trainers”.