SLIP: Budowanie, skalowanie i optymalizacja procesu sprzedaży | Webinar z Natalią Maruszczak

Uczestnicy webinaru poznali tajniki Natalii, będącej Head of Sales, CEO i Sales Consultant, której ogromne doświadczenie przełożyło się na sukces między innymi:

👉🏻Call Page- globalnego krakowskiego startupu, którego wsparli wiodący europejscy inwestorzy. Aktualnie współpracują z takimi firmami jak BMW, Audi, UPC czy Orange.
👉🏻Money Run- firmy pomagającej przedsiębiorstwom zdobyć szybkie finansowanie.
👉🏻inFakt- biura rachunkowego zapewniającego nowe standardy księgowości.

Ten webinar pozwolił odkryć korzyści płynące z budowania procesu:

➤Powtarzalności, przewidywalności i skalowalności sprzedaży
➤Możliwości podziału na mniejsze etapy, specjalizacji i delegowania zadań
➤Mierzenia postępów na bieżąco, prognozowania sprzedaży na kolejne miesiące
➤Możliwości optymalizacji działań, zmniejszenia kosztów, podniesienie efektywności

Była to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w 1️⃣ z serii 7️⃣ szkoleń z zakresu sprzedaży, prawa i zarządzania.👨🏻‍💻

➤Webinar powstał w ramach projektu SLIP

Czym jest SLIP?

Szkoła Letnia Innowacji i Przedsiębiorczości to projekt, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w Krakowie, poprzez podniesienie kompetencji i wiedzy młodych członków środowiska akademickiego oraz wsparcie realizowanych przez nich innowacyjnych inicjatyw typu start-up. To również okazja do integracji młodych-aktywnych zarówno pomiędzy sobą, jak i z przedstawicielami krakowskiego ekosystemu start-upowego. To szansa na zwiększenie współpracy oraz transferu technologii pomiędzy nauką a biznesem.

➤ORGANIZATOR: Kraków Miastem Startupów – misją fundacji jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie. Realizujemy szkolenia, hackathony i programy akceleracyjne dla osób chcących założyć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą.

➤PARTNERZY WYDARZENIA:

・inFakt -firma oferująca profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową jednoosobowych działalności gospodarczych za pośrednictwem prostych i intuicyjnych aplikacji online. To nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę.

・Kancelaria Prawna JWMS – powstała jako wspólne przedsięwzięcie M. Jakubowskiego, T. Wiese, M. Mazgaja, M. Staszka i J. Marczyńskiego – radców świadczących profesjonalne usługi prawne.

・Technoconsulting – firma doradcza, wspierająca pod kątem technologicznym, marketingowym oraz prawno-finansowym młodych przedsiębiorców