Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

piątek, 17 lipca, 17:30 – 20:00, online

Zapraszamy na cykl bezpłatnych WEBINARIÓW w ramach Szkoły Letniej Innowacji i Przedsiębiorczości

Pierwszym tematem będzie mix metodologii LEAN: #LeanModelCanvas #ImpactMapping & #EventStorming oraz #EventModeling, które zostały opisane m.in tu: https://www.thoughtworks.com/radar/techniques/event-storming
i tu: http://theleanstartup.com/principles)

Udział w szkoleniu przełoży się bezpośrednio na:
• systematyczne znalezienie ‘market-fit’u na podstawie prawdziwych metryk;
• wiarygodne estymacje i powtarzalny development aplikacji;
• świadomy i zaplanowany impakt dla swoich użytkowników;
• kontrolę nad budżetem i czasem realizacji projektu;
• łatwe i szybkie prototypowanie pomysłu, który przełoży się na powtarzalny development produktu cyfrowego (aplikacji), eliminując wiele ryzyk m.in. takich jak: problemy komunikacyjne pomiędzy twórcami pomysłu a programistami piszącymi rozwiązanie, kontrola nad budżetem i czasem realizacji projektu, wytworzeniem produktu zgodnego z pomysłem i potrzebami biznesu.

Cel webinarium
Praktyczne spotkanie ze zwinną metodą projektowania i wytwarzania produktów cyfrowych zorientowanych na użytkownika.

Po co?
Doświadczysz, jak działa planowanie oraz realizacja połączone w jeden ciągły proces!! Zobaczysz, jak opracowany zestaw metod i narzędzi silnie wspiera realizację inicjatyw, które z uwagi na swoją złożoność i dużą niepewność co do oczekiwanego rezultatu, są trudne w realizacji. Od pomysłu do produktu z wykorzystaniem metod i narzędzi inspirujących do poszukiwania i eksperymentowania.

Korzyści
👉 dowiesz się, jak zacząć poszukiwania
👉poznasz sposoby:
✅ stawiania hipotez w poszukiwaniu rozwiązywania poprzez perspektywę klienta;
✅ mierzenia, porównywania i minimalizowania ryzyk;
✅ sprawdzania hipotez;
✅ zbierania wymagań do modelowania systemów informacyjnych (aplikacji);
✅ modelowania systemów informacyjnych (aplikacji).

Dla kogo?
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które pracują w startupach i w MŚP oraz zajmują się projektowaniem nowych lub rozwijaniem istniejących produktów cyfrowych.

Aby wziąć udział w szkoleniu zarejestruj bezpłatne konto i przetestuj oprogramowanie do zdalnych spotkań ❗️ https://zoom.us/

Czas trwania spotkania:
2,5 godziny

OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA TUTAJ⤵️
https://cutt.ly/Wo9o3GI

Newsletter