Fundacja Kraków Miastem Startupów z siedzibą w Krakowie (dalej: „KMS”) w związku z prowadzeniem niniejszej strony internetowej używa plików cookies, tj. technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika. Pliki cookies wykorzystywane są przez KMS w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu, w celach analitycznych oraz marketingowych, w tym personalizacji reklam. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i uzyskiwanie dostępu do tych danych przez KMS oraz współpracujące podmioty trzecie. Zgoda ta w każdej chwili może być zmodyfikowana lub cofnięta poprzez dokonanie odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szersze informacje znaleźć można w polityce prywatności.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

czwartek, 23 lipca, 17:30 – 20:00, online

O co chodzi w biznesie? O zmienianie świata? Może trochę, szczególnie na początku. O realizowanie pasji? Czasami, jeżeli zadbasz o odpowiedni balans. O budowanie wspaniałego zespołu? To tylko pochodna.

W biznesie chodzi o pieniądze. Pieniądze biorą się ze SPRZEDAŻY produktów i usług. Nie z rozwoju produktu, pracowania nad jego designem, często nawet nie z postawienia strony www czy profilu w social media. Pieniądze biorą się z prowadzenia aktywnego procesu sprzedaży – który oczywiście może być poprzedzony odpowiednimi zabiegami marketingowymi.

Proces sprzedaży należy więc zaplanować, a potem zrealizować. Proste. Jak to zrobić? To długi proces, ale na tym webinarze dowiecie się jak nad tym zacząć pracować!

Omówione zostaną zagadnienia:
Uszczegółowania grupy docelowej i osób decyzyjnych – Z KIM CHCESZ TAK NAPRAWDĘ ROZMAWIAĆ?
Prospecting – JAK ZNALEŹĆ ODPOWIEDNYCH ROZMÓWCÓW?
Unique Value Proposition – CO MASZ POWIEDZIEĆ TYM OSOBOM?
Spotkanie sprzedażowe – JAK SPRZEDAĆ? JAK PRZEKONAĆ? JAK ROZBIĆ OBIEKCJE? JAK KOMUNIKOWAĆ CENĘ?

Prowadzący: Grzegorz Zagraba

Zapraszamy do zapisów przez nowy system rejestracji na wydarzenia:

REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA

Do zobaczenia!

Newsletter